AB-rent
INFORMACJE:


WWW: https://www.ab-rent.pl/

Dodano: 2022-11-29

Telefon:

Miejscowość: Wrocław

Adres: Sycowska 13

Kod pocztowy: 51-319

Źródła:
https://www.ab-rent.pl/pl/oddzial/warszawa


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Długoterminowy wynajem samochodów w Warszawie - kto korzysta z takiego rozwiązania?


Zakup samochodu na własność nie zawsze jest opłacalny. Pojazdy dość szybko tracą na wartości, a na dodatek wymagają regularnych przeglądów, wykupywania ubezpieczenia oraz sezonowej zmiany opon, co generuje spore koszty. Nie zaprzątają sobie nimi głowy klienci wypożyczalni samochodowych, którzy mają zapewnione atrakcyjne warunki oraz brak ukrytych kosztów. To świetne rozwiązanie nie tylko dla osób fizycznych, ale i przedsiębiorców, chcących uniknąć konieczności inwestowania we własną flotę. Wynajem nie wpływa na zdolność kredytową i jest bardzo wygodny. Zainteresowani mogą zdecydować się na wypożyczenie wymarzonego pojazdu na kilka dni, tygodni lub miesięcy. Znaczna część z nich kontaktuje się z przedstawicielami przedsiębiorstwa AB-Rent.

Firma, w jakiej pracują, dysponuje nowoczesnymi samochodami, których prowadzenie jest prawdziwą przyjemnością. Sprawdzają się one na co dzień oraz podczas służbowych wyjazdów, ponieważ dają szansę zrobienia dobrego pierwszego wrażenia na partnerach biznesowych lub potencjalnych klientach. To zadbane auta, które nie noszą śladów użytkowania po poprzednich kierowcach czy pasażerach. Są regularnie sprawdzane pod kątem technicznym w najlepszych punktach serwisowych, dzięki czemu usterki pojawiające się w trakcie jazdy należą do rzadkości.

Przedsiębiorstwo kieruje ofertę do mieszkańców Warszawy. Wynajem długoterminowy samochodów, jaki proponuje, sprawdza się u osób z ograniczonym budżetem, które nie chcą poświęcać oszczędności na zakup własnego auta. To świetne rozwiązanie dla klientów ceniących sobie niezależność, komfort i bezpieczeństwo. Dzięki pojazdom nie muszą korzystać z komunikacji miejskiej lub pozostałych środków transportu, które bywają zawodne i drogie.
Autor: Zofia Błaszczyk