ACLARI DIAMONDS
INFORMACJE:


WWW: https://aclari.pl

Dodano: 2021-06-24

Telefon: 89 533 42 09

Miejscowość: Olsztyn

Adres: Adama Mickiewicza 9

Kod pocztowy: 10-550

Źródła:
https://aclari.pl/obraczki-slubne-nowoczesne


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Obrączki ślubne nowoczesne | ACLARI DIAMONDS


Coraz więcej młodych par, organizując ślub oraz wesele, stawia na nowoczesne, choć nadal w pewnym stopniu nawiązujące do tradycji rozwiązania. Zamiast białej, klasycznej sukni ślubnej panny młode decydują się na różne akcenty kolorystyczne lub też całkowitą zmianę koloru całej kreacji na odcienie różu, czerwieni, czy czerni. Panowie również zaczynają odchodzić od standardowego garnituru lub smokingu, chętnie korzystając z pomysłowości projektantów, którzy w ostatnich latach z powodzeniem wypuszczają do sprzedaży modele eleganckich ubrań męskich o nietypowym kroju i kolorystyce.

Nowinki zawitały również do dostawców biżuterii. Obecnie coraz częściej kupowane obrączki ślubne to nowoczesne, nietuzinkowe wyroby jubilerskie, nierzadko robione na specjalne zamówienie, aby jeszcze bardziej odróżniać się od innych. Dla osób, które nie chcą czekać przez długi czas na realizację zamówienia, bardzo atrakcyjną ofertę przygotowali pracownicy sklepu internetowego obsługiwanego przez firmę ACLARI. Zawiera ona zróżnicowane modele obrączek wykonanych ze szlachetnych kruszców, dostępne w wielu rozmaitych wzorach i kolorystyce. 

Decyzja o wyborze wspomnianego dostawcy to możliwość nabycia biżuterii ślubnej zgodnej z gustami i oczekiwaniami młodej pary. Bez względu na to, czy interesują ich obrączki o tradycyjnym, lekko zaokrąglonym kształcie czy też bardziej nowoczesne, proste linie wykończenia, znajdą model, który będzie przez długie lata stanowił na ich dłoniach efektowny dowód łączącego ich uczucia i przywiązania. 

Oprócz obrączek, sklep dysponuje także innym, równie atrakcyjnym asortymentem. Jego pracownicy zachęcają do odwiedzenia strony internetowej firmy lub też rozmieszczonych na terenie całej Polski salonów sprzedaży. W obu miejscach, zarówno wirtualnym, jak i punktach stacjonarnych, klient może liczyć na fachową obsługę oraz wsparcie przy wyborze konkretnego rodzaju biżuterii. Pomoc ta jest szczególnie doceniana przez osoby, które nie wiedzą, jak dokładnie mierzyć rozmiar pierścionków lub też pragnących skompletować zestaw precjozów jako podarunek dla bliskiej osoby.
Autor: Ryszard Wojciechowski