AGROWIECINFORMACJE:


WWW: https://agroopony.eu

Dodano: 2022-06-07

Telefon: 748194045

Miejscowość: Ziębice

Adres: Starczówek 88a

Kod pocztowy: 57-220

Źródła:
https://agroopony.eu/opony/alliance-farmpro-380-80-R38/id-132261


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Opona 18/4 R28 - gdzie zamówić online?


Prace polowe często wymagają działań przeprowadzanych na trudnym gruncie. Przygotowując przestrzeń orną pod uprawę, można łatwo nie dostrzec zagrożenia w postaci wystającego korzenia lub kamienia. Wbity w oponę przedmiot niemal natychmiast powoduje zejście powietrza i konieczność przerwania pracy. Nierzadko powodem problemów ze stabilną jazdą jest niska jakość samych opon lub ich znaczne wyeksploatowanie. W każdym z powyższych przypadków należy pomyśleć o zakupie nowych, wystarczająco wytrzymałych modeli i wymianę obecnie używanych. Warto też zainwestować nieco więcej i zamówić co najmniej kilka sztuk na zapas. Jest to szczególnie ważne w okresie zwiększonego wykorzystywania sprzętu rolniczego do pracy i jego sprawność ma wtedy kluczowe znaczenie.

Aby znaleźć opony w danym rozmiarze, można skorzystać z internetu. W sieci ogłasza się firma AGROWIEC Remigiusz Weżgowiec, której pracownicy zajmują się dystrybucją wspomnianych elementów na terenie całego kraju. Opony są dostępne w sprzedaży online, z dostawą pod wskazany adres. Dzięki temu klient może łatwo i szybko zamówić potrzebną mu wersję.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców prowadzących różnego rodzaju działalność, a przede wszystkim przedstawicieli branży rolniczej, dystrybutor umieścił w swoje ofercie oponę 18/4 R38, która sprawdzi się jako model w większości pojazdów używanych do prac polowych. Zastosowany w jej konstrukcji specjalny rodzaj bieżnika zapewnia oczekiwaną przyczepność nawet na pochyłym terenie, pełnym dziur i wybojów. Nadaje się także do poruszania się po lesie.

Dostawca udostępnia na swojej stronie internetowej dokładną specyfikację techniczną dostępnych w sprzedaży opon. Proponuje także niewygórowane ceny.
Autor: Ryszard Wojciechowski