Baltic- Trade Paliwa
INFORMACJE:


WWW: https://baltictrade.com.pl

Dodano: 2021-08-08

Telefon: 587430091

Miejscowość: Tuchom

Adres: Gdyńska 38

Kod pocztowy: 80-209

Źródła:
https://baltictrade.com.pl/hurt.php


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Baltic- Trade Paliwa • Olej napędowy ceny hurtowe


Na stronie internetowej baltictrade.com.pl można zapoznać się z ofertą firmy specjalizującej się w hurtowej sprzedaży paliw. Współpracuje z cenionymi dystrybutorami, wśród których znajduje się na przykład Orlen, dzięki czemu oferowane przez nią produkty odznaczają się wysoką jakością, a także atrakcyjną ceną. Zatrudnia ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży paliwa, w tym osoby odpowiedzialne za kwestie księgowe oraz bezpośrednią obsługę klienta. Paliwo odznacza się dobrymi parametrami, a jednocześnie jest dość tanie, dlatego kupnem interesują się klienci z całej Polski.

W sprzedaży znajduje się między innymi olej napędowy, opałowy, benzyna bez dodatku ołowiu oraz AdBlue. Są one dostarczane prosto pod adres wskazany przez klienta za wykorzystaniem wysokiej jakości pojazdów. Nowoczesna flota jest w stanie przewieźć nawet 31 tysięcy litrów benzyny. Firma korzysta również z mniejszych pojazdów, którymi może docierać do trudno dostępnych miejsc. Przedsiębiorstwo szczyci się tym, że realizuje swoje dostawy w przeciągu doby od złożenia zamówienia. Umożliwia również zawieranie transakcji z odroczonym terminem płatności przy użyciu gotówki lub przelewem. Stali odbiorcy korzystają ze specjalnej karty, dającej im możliwość logowania do Panelu Klienta i kontroli wydatków.

Firma prowadzi własne stacje benzynowe, na których oferuje artykuły niezbędne dla kierowców, takie jak płyny eksploatacyjne, części do samochodu czy rozmaite produkty gastronomiczne. Klienci mogą zakupić żarówki do pojazdu, wycieraczki, linki do holowania oraz gąbki do czyszczenia karoserii. Stacje benzynowe działają na terenie Trójmiasta. Z całą ofertą można zapoznać się na stronie internetowej, gdzie znajdują się zawsze aktualne ceny paliw. W razie wątpliwości istnieje możliwość skorzystania ze wsparcia pracowników firmy. Warto dokonać tego także w celu dowiedzenia się więcej na temat aktualnych promocji oraz możliwości uzyskania rabatu. Jest on oferowany osobom, które interesuje olej napędowy w cenie hurtowej.
Autor: Rozalia Szymczak