Centrum Szkoleniowe Wspólna
INFORMACJE:


WWW: https://ce.edu.pl/

Dodano: 2022-01-21

Telefon: 665 01 77 77

Miejscowość: Warszawa

Adres: Wspólna 56

Kod pocztowy: 00-686

Źródła:
https://ce.edu.pl/kursy/grupowe/niderlandzki


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Niderlandzki online - czy warto?


Zapotrzebowanie na znajomość języków obcych (nie tylko tych najpopularniejszych, jak angielski i niemiecki) sukcesywnie wzrasta. Obecny poziom globalizacji wręcz wymusza na takich branżach, jak reklama, usługi turystyczne czy gastronomia legitymowanie się umiejętnością władania mową Skandynawów, mieszkańców południowej Europy, a nawet krajów azjatyckich.

Istnieje też konieczność poznawania języków, którymi posługują się mniejszości narodowe, jak choćby flamandzkiego. Jest on nadal używany w niektórych rejonach Belgii i Holandii, a więc krajów będących częstymi celami migracyjnymi dla sporej grupy Polaków. W państwie tulipanów głównym sposobem komunikacji jest mowa niderlandzka. Jej znajomość z pewnością pomoże znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie lub też nawiązać kontakt z lokalnymi mieszkańcami podczas wycieczki. 

Nie każda szkoła językowa oferuje naukę wspomnianych wcześniej, mniej popularnych języków. Placówką edukacyjną, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i może zaproponować flamandzki lub niderlandzki online, jest Centrum Europy, z której zakresem działalności można zapoznać się na stronie internetowej ce.edu.pl. Udostępniona tam opcja to możliwość skorzystania z naprawdę szerokiej oferty lingwistycznej, realizowanej na kilku poziomach zaawansowania. Kadra doświadczonych native speakerów zaprasza do kontaktu zarówno osoby, które miały już kontakt z danym językiem, a teraz chciałyby odświeżyć sobie zdobyte wcześniej wiadomości oraz poprawić poszczególne elementy, jak i kursantów, którzy chcą rozpocząć naukę od poziomu podstawowego. 

Szkoła organizuje zajęcia w taki sposób, aby były one jak najbardziej efektywne. Stawia na niewielkie grupy, liczące maksymalnie kilka osób, co pozwala na nawiązanie bezpośredniej konwersacji prowadzącego ze słuchaczem oraz poświęcenie mu odpowiedniej ilości uwagi podczas ćwiczeń pisemnych czy też przy prowadzeniu rozmówek. Poziom każdego kursu stoi na bardzo wysokim poziomie, co potwierdza renomę placówki oraz kompetencje jej pracowników. 

Dużą uwagę podczas zajęć prowadzący zwraca na praktyczną umiejętność posługiwania się danym językiem. Stosowanie konkretnych zwrotów w trakcie rozmowy z native speakerem to najszybsza metoda ich przyswojenia, pozwalająca także bezproblemowo używać ich podczas kontaktu z obcokrajowcami.
Autor: Ryszard Wojciechowski