Dawid Pikuła Cartrans
INFORMACJE:


WWW: http://slask-laweta.pl/

Dodano: 2021-05-21

Telefon: 500051068

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Adres: Tworzeń 170

Kod pocztowy: 41-303

Źródła:
http://slask-laweta.pl/pomoc-drogowa-olkusz/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Olkusz pomoc drogowa


Szukając sprawdzonej pomocy drogowej, która jest w stanie pomóc w najbardziej awaryjnych sytuacjach, warto udać się na stronę internetową slask-laweta.pl. Pod tym adresem działa usługodawca, który oferuje całodobową pomoc drogową w Olkuszu i okolicznych miejscowościach. Można zadzwonić do niego dowolnego dnia tygodnia. Przedsiębiorstwo korzysta ze sprawdzonych sprzętów, w tym nowoczesnych lawet. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność co do tego, że ich pojazd zostanie odwieziony we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie. Sprawdzone lawety to także szybszy czas transportu.

Przedsiębiorstwo zapewnia swoim klientom jak najszybsze dotarcie na miejsce wypadku. Pozwala im to uzyskać natychmiastową pomoc. Firma działa również na terenie innych miast w Polsce, w tym w Będzinie, Bytomiu, Rudzie Śląskiej, Katowicach oraz Jaworznie. Stale stara się udoskonalać swoje usługi, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dlatego w ofercie znalazły się również inne usługi, w tym te związane z wynajmem samochodów oraz ich skupem. Firma zapewnia także profesjonalny transport specjalistycznego wyposażenia, takiego jak maszyny budowlane i rolnicze. Z jego oferty można skorzystać również w celu przewiezienia stali.

Pomoc drogowa działające na wskazanej wcześniej stronie oferuje niezwykle przystępne ceny, które zaczynają się już od złotówki za każdy przejechany kilometr. Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie. Wiele zależy od masy pojazdu, wymiarów ładunku, a także sposobu jego załadowania i rozładowania. Pod uwagę bierze się również to, czy koła w samochodzie nie są zablokowane. Wycena wykonania usługi jest wykonywana telefonicznie lub drogą mailową. Z usług tego przedsiębiorstwa powinni skorzystać również ci klienci, którzy nie chcą samodzielnie podejmować negocjacji z ubezpieczycielem. Ma ono bowiem doświadczenie w załatwianiu tego typu formalności. Więcej informacji znajduje się pod wskazanym wcześniej adresem. Warto już teraz zapisać dostępny tam numer telefonu.
Autor: Paweł Olszewski