DuoDenti
INFORMACJE:


WWW: https://duodenti.pl/

Dodano: 2020-10-23

Telefon: 695 214 166

Miejscowość: Poznań

Adres: Mateckiego 4A

Kod pocztowy: 60-689

Źródła:
https://duodenti.pl/stomatologia-estetyczna/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

https://duodenti.pl/ - Stomatologia estetyczna Poznań


Zdrowe zęby to absolutna podstawa jeśli chodzi o uzębienie, ale też ogólne zdrowie oraz wizerunek człowieka. Dziś jednak to już dla wielu osób za mało, każdy chce też mieć piękne zęby. Obecnie każdy może olśniewać uśmiechem niczym gwiazda z Hollywood, gdyż zabiegi stomatologii estetycznej są łatwo dostępne oraz tańsze niż może się wydawać. Zresztą jest ich tak wiele, że zawsze można znaleźć odpowiednie dla siebie i swojego budżetu. Przykładowo, stomatologia estetyczna w Poznaniu daje możliwość założenia kosztowniejszych licówek porcelanowych, ale jeśli ktoś chce zaoszczędzić i postawić na tańsze licówki kompozytowe, także nie zawiedzie się efektem ostatecznym. Poza tym można w ten sposób upiększać tylko określoną ilość zębów - tylko przednie i górne, gdy dolne nie są mocno widoczne. Istnieje nawet możliwość nakładania licówek tylko na pojedyncze zęby, na przykład w celu zamaskowania ich pęknięć czy wyrównania dysproporcji.

To zaś tylko jedna z wielu możliwości, jakie oferują swym pacjentom specjaliści z gabinetu DuoDenti. W grę wchodzi wiele innych zabiegów z tego obszaru stomatologii. Mają one na celu przywrócenie lub nadanie zębom pięknego wyglądu, co dodatnio wpływa na samopoczucie, mocno podnosi pewność siebie i może ogólnie podnieść komfort życia.

Jakie jeszcze zabiegi proponuje ta dziedzina? Jest to między innymi obudowa powierzchni siecznych zębów. Z biegiem czasu te części zębów ścierają się, przez co stają się przezroczyste, co jest oznaką ubytku szkliwa, a także ich powierzchnia staje się nierówna, wyszczerbiona. Mogą nawet pojawić się ślady starcia zębów, co nie prezentuje się dobrze, ale doświadczeni stomatolodzy są w stanie szybko temu zaradzić, tak samo jak wyrównać kształt zębów czy uzupełnić braki zębowe.

Bardzo chętnie wybieranym zabiegiem jest też wybielanie, które gwarantuje olśniewający uśmiech nawet wówczas, gdy poza tym zęby mają lekkie niedostatki urody - są za małe czy za duże bądź lekko skrzywione. Lśniąca biel skutecznie odwraca uwagę od takich defektów.
Autor: Ryszard Wojciechowski