Eagle TransINFORMACJE:


WWW: http://eagletrans.eu

Dodano: 2020-08-08

Telefon: 767225880

Miejscowość: Legnica

Adres: E. Orzeszkowej 9

Kod pocztowy: 59-220

Źródła:SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Paczka do londynu cena


Korzystanie z usług profesjonalnej firmy transportowej, która realizuje zlecenia także poza granicami Polski, nie musi być kosztowne. Potwierdza to oferta dostępna na stronie internetowej eagletrans.eu. Obejmuje ona usługi transportowe świadczone na trasie Polska-Wielka Brytania, gdzie w szczególności głównym miejscem docelowym jest Londyn oraz jego najbliższe okolice. 

Firma realizująca powyższy zakres zleceń to doświadczeni na rynku kierowcy oraz spedytorzy, którzy dbają, by każda przesyłka została dostarczona do punktu przeznaczenia w formie nieuszkodzonej oraz w odpowiednim czasie, ustalonym wcześniej z klientem. 

Kompleksowość oraz wysoka jakość proponowanych usług nie sprawia jednak, że koszt ich wykonania jest wysoki, bez względu na to, czy przesyłany jest list, przesyłka wielkogabarytowa czy też zwykła paczka do Londynu. Cena za przewóz jest atrakcyjną pod względem finansowym alternatywą dla zlecającego. Została jasno i czytelnie rozpisana na podanej stronie internetowej firmy, tam też wyszczególniono także możliwe do opłacenia przez klienta koszty dodatkowe. Firma zastrzega sobie indywidualną wycenę w przypadku zleceń o niestandardowych wymiarach.

Jasność oraz jawność przekazanych na stronie informacji dotyczących kosztów sprawia, że proponowana oferta jest naprawdę przyjazna dla klienta, bez względu czy jest to osoba indywidualna, czy też firma, urząd lub fundacja. Dodatkowo sama realizacja zlecenia zajmuje o wiele mniej czasu niż skorzystanie w podobnym zakresie z usług innych firm transportowych. Proponowana oferta zapewnia dowóz przesyłki w kilkadziesiąt godzin, natomiast inne oscylują nawet w okresie kilku tygodni.

Dla osób, które regularnie korzystają z pomocy wspomnianego realizatora zleceń, przygotowano atrakcyjny system rabatowy w postaci karty lojalnościowej. Uzbieranie odpowiedniej ilości naklejek, wydawanych podczas każdego zamówienia uprawnia klienta do skorzystania z opcji nadania przesyłki za darmo. Szczegółowe informacje dotyczące promocji są dostępne w zakładce "Karta lojalnościowa".

 
Autor: Paweł Olszewski