Ebordi s.c.INFORMACJE:


WWW: https://ebordi.pl/

Dodano: 2022-08-24

Telefon: 666 232 457

Miejscowość: Gądki

Adres: Poznańska 3

Kod pocztowy: 62-023

Źródła:
https://ebordi.pl/produkt/tasma-dwustronna-piankowa-1-mm-x-30-mm-x-50-m/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Taśma dwustronna piankowa (mocna) - gdzie znaleźć online?


Zapotrzebowanie na wysokojakościową, wytrzymałą taśmę montażową jest obecnie dostrzegalne w wielu branżach. Duże ilości tego typu produktów zużywa się chociażby w budownictwie, korzysta z takiego rozwiązania także niejedna firma zajmująca się wykańczaniem wnętrz (zarówno biurowych, jak i prywatnych czy też instytucjonalnych). Użytkownicy doceniają przede wszystkim prostotę zastosowania przylepca oraz jego uniwersalność. Można z jego pomocą wykonać różnego rodzaju prace naprawcze i instalacyjne, nie martwiąc się o konieczność wykonania dziur w ścianach pod haki czy wkręty. Wykorzystując odpowiednio szeroką wersję, łatwo zawiesić lustro czy obraz. Wybierając taśmę dwustronną piankową (mocną), którą można znaleźć w ofercie na stronie internetowej ebordi.pl, można trwale przyczepić do powierzchni pionowej oraz poziomej niemal każdy przedmiot, bez względu na rodzaj materiału, z którego jest on wykonany. Model ten łączy zarówno elementy wykonane z tworzywa sztucznego, jak i drewno czy tkaniny. Świetnie nadaje się jako sposób montażu do zastosowania nawet na chropowatych płytkach. Znajdujący się na taśmie klej to specjalna mieszanka, zapewniająca doskonałą przyczepność.

Dostawca zapewnia, że jego asortyment spełni oczekiwania wielu użytkowników. Gwarantuje zadowolenie nawet osób, które działają na co dzień w branży motoryzacyjnej. Jest to bardzo wymagający sektor, w którym konieczne jest zastosowanie rozwiązań o zwiększonej wytrzymałości, niezbędnej do zniwelowania rozmaitych przeciążeń, jakie generują pojazdy w trakcie jazdy. Jednocześnie taśma dwustronna piankowa to świetny amortyzator oraz izolator. Jest odporna na wysoką i niską temperaturę, cechuje ją również zwiększona elastyczność, nie ma więc obawy, że dojdzie do jej uszkodzenia nawet przy silnych drganiach. 

Z pomocą taśmy można łatwo spersonalizować samochód, doczepiając poszczególne elementy zdobnicze zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Przylepiec jest bardzo prosty w użyciu. Kupując jedną sztukę, można wykonać naprawdę wiele prac (długość rolek to nawet kilkadziesiąt metrów wytrzymałego i wysokojakościowego produktu). Dostawca poleca zakupy hurtowe. Dzięki temu ma się pewność, że w domu, w warsztacie czy w magazynie zawsze jest odpowiednia ilość przylepca, którą można użyć, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.
Autor: Ryszard Wojciechowski