Eldrew Km-maszyny
INFORMACJE:


WWW: https://www.km-maszyny.pl

Dodano: 2023-08-27

Telefon: 604 442 530

Miejscowość: Stalowa Wola

Adres: Modrzewiowa 5

Kod pocztowy: 37-450

Źródła:
https://www.km-maszyny.pl/maszyny-do-drewna/przecinarki-do-drewna/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Przecinarka do drewna — jakie ma zastosowanie?


Urządzenia przeznaczone do obróbki drewna mogą być stosowane zarówno w warunkach domowych (podczas prostych prac remontowych), jak i w zakładach stolarskich oraz na tartakach. Najważniejsze, aby wybrać odpowiedni sprzęt, dopasowując jego parametry do rodzaju i wielkości obrabianego materiału, a także częstotliwości wykonywanych prac. Wśród popularnych urządzeń można wymienić pilarkę do drewna, którą dzieli się na model tarczowy oraz stołowy. 

Jakie jest zastosowanie przecinarek do drewna?

Pilarka tarczowa jest najczęściej wykorzystywana podczas prac stolarskich i remontowych. Wyróżnia się model ręczny (łatwy w obsłudze, pozwala wykonywać długie i proste cięcia) oraz kątowy (stosowany do cięcia poprzecznego oraz pod różnym kątem). Natomiast w dużych zakładach produkcyjnych pracownicy używają profesjonalnych pilarek tarczowych stołowych, które są przystosowane do pracy ciągłej. Tego typu urządzenia można znaleźć na stronie km-maszyny.pl. W ofercie dostępna jest przecinarka do drewna z napędem pasowym lub bezpośrednim. Klienci mają do wyboru takie maszyny tnące jak piła tarczowa stołowa oraz wersja wahadłowa (kołyskowa).

Proponowane w sklepie online sprzęty pochodzą od renomowanej marki Holzkraft. Urządzenia spełniają wszelkie europejskie normy, a także wyróżniają się wysoką odpornością na uderzenia i bezpieczeństwem stosowania (m.in. dzięki zamkniętemu obszarowi piłowania). Wybrane modele zostały wyposażone w wygodny system jezdny i ruchomy uchwyt, na którym mocowane są materiały poddawane obróbce. Klienci mogą liczyć na pomoc ze strony pracowników sklepu podczas wyboru odpowiedniej maszyny, a także szybką dostawę zamówionego sprzętu (gotowego od razu do użycia). Firma proponuje również dogodną ofertę leasingową. Na firmowej stronie zaprezentowano szczegółowe informacje na temat wszystkich dostępnych urządzeń obróbkowych.

Profesjonalne przecinarki do drewna znajdują szerokie zastosowanie w warsztatach stolarskich. Urządzenia doskonale radzą sobie z każdym rodzajem drewna, m.in. miękkim, twardym czy warstwowym, a także sklejką i płytami wiórowanymi. Ponadto pilarki używane są w tartakach oraz zakładach, w których sprzedawany jest materiał opałowy. Co ciekawe, taki sprzęt przyda się również osobom posiadającym kominki i piece do palenia drewnem, aby dociąć pnie i kłody. 
Autor: Marcelina Dąbrowska


PODOBNE WPISY