EMAJ-PARTNER Ewa Janiczak
INFORMACJE:


WWW: https://www.emaj-partner.pl/

Dodano: 2021-08-24

Telefon: +48 502 820 089

Miejscowość: Warszawa

Adres: Przasnyska 6a

Kod pocztowy: 01--75

Źródła:
https://www.emaj-partner.pl/uslugi-slusarskie/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Spawanie stali nierdzewnej warszawa • https://www.emaj-partner.pl/


Od wielu lat swoje usługi klientom indywidualnym i firmowym świadczy przedsiębiorstwo ze strony emaj-partner.pl, wykonując najróżniejsze prace z zakresu obróbki metali. Doskonale wyposażony park maszynowy oraz świetnie wyszkolona załoga pozwalają na wykonanie zleconych prac z wyjątkową perfekcją i zgodnie z dołączoną do zamówienia dokumentacją. Klientom nie tylko z Warszawy może zaoferować spawanie stali nierdzewnej, węglowej, aluminium, anodowanie blach aluminiowych, a także cynkowanie galwaniczne.

Nie są to wszystkie usługi, jakie świadczy to przedsiębiorstwo. Dzięki temu, że na jego wyposażeniu jest wiele nowoczesnych maszyn, może też zaoferować cięcie laserem zarówno blach, jak i rozmaitych profili. Wykorzystując tę technologię, może zagwarantować:

  • wyjątkową szybkość wykonania zlecenia,
  • wysoką jakość cięcia,
  • niezwykłą powtarzalność elementów,
  • oszczędność materiału i kosztów.

Zanim podejmie się wykonania usługi, najpierw dokonuje rzetelnej wyceny, starając się tak zoptymalizować procesy, aby było to korzystne dla klienta. Cięcie laserem jest doskonałą technologią stosowaną zwłaszcza przy wykonywaniu takich detali, w których wymagana jest wysoka precyzja. Dzięki temu, że firma ma w parku maszynowym różne lasery, może dobrać odpowiedni do konkretnego zamówienia, w zależności od grubości blachy i wielkości elementów. Podejmuje się ona wykonania kompleksowych zleceń, począwszy od projektu, a na produkcie finalnym kończąc.

Przedsiębiorstwo to dysponuje też wycinarką plazmową, na której obróbka jest tańsza niż na maszynie laserowej. Wśród zaawansowanych technologicznie urządzeń ma też sprzęt do cięcia wodą. Na jej wyposażeniu są również dwie prasy krawędziowe, na których może giąć blachy o szerokości do 3 m. Chętnie podejmuje się wykonania najrozmaitszych prac z zakresu ślusarstwa, takich jak toczenie, frezowanie, gwintowanie i wiele innych. Dysponuje również nowoczesną lakiernią, dzięki czemu może od razu pomalować proszkowo dowolne elementy i konstrukcje, dbając o odpowiednie oczyszczenie i odtłuszczenie powierzchni przed wykonaniem natrysku powłoki lakierniczej z wysokiej jakości farb.
Autor: Ryszard Wojciechowski