F.H.U AKA Ewelina Brach
INFORMACJE:


WWW: http://www.deszczowka24.pl/

Dodano: 2021-08-18

Telefon: +48 885 20 20 60

Miejscowość: Sulików

Adres: Nowe Miasto 4

Kod pocztowy: 59-975

Źródła:
http://www.deszczowka24.pl/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Podziemne zbiorniki na wodę deszczową


Woda w gospodarstwach domowych jest wykorzystywana przede wszystkim do celów sanitarnych oraz podlewania zieleni. W tego typu przypadkach przydaje się deszczówka ograniczająca zużycie wody i przyczyniająca się do zmniejszenia rachunków. To ekologiczne rozwiązanie mające pozytywny wpływ na środowisko naturalne, które z roku na rok zyskuje coraz większe grupy zwolenników. Podstawą jest tutaj zbiornik służący do przechowywania wody. Przed jego zakupem należy zastanowić się nad rozmiarem. Im jest on większy, tym więcej deszczówki będzie w stanie gromadzić.

Do największych zalicza się modele podziemne mogące pomieścić nawet 2000 litrów wody jednocześnie. Alternatywą są konstrukcje naziemne o pojemności wynoszącej mniej więcej 400 lub 500 litrów. Pierwsze z nich, jak sama nazwa wskazuje, są zakopywane w gruncie, dzięki czemu nie zwracają na siebie uwagi. Odznaczają się wytrzymałością i są produkowane z tworzyw sztucznych o doskonałych parametrach wytrzymałościowych. Natomiast drugie, naziemne, występują w niewysokich cenach, a niektóre z nich mogą imitować naturalne drewno, co sprawia, że tworzą spójną całość z pobliską zielenią.

Gromadzenie wody deszczowej wiąże się z licznymi korzyściami. Rozwiązanie to nie generuje dodatkowych kosztów, ponieważ w  tym przypadku wydatki kończą się na zakupie zbiornika. Deszczówka jest przyjazna dla środowiska naturalnego i ma odpowiednie pH, dzięki czemu nadaje się do podlewania trawników i innej roślinności. Konstrukcje te są rekomendowane osobom ceniącym sobie niezależność i ekologiczne produkty.

Wykorzystanie takiej wody jest jednak znacznie szersze, ponieważ sprawdza się ona podczas spłukiwania toalet, napełniania basenów, mycia pojazdów czy czyszczenia urządzeń ogrodowych. Podziemne zbiorniki na wodę deszczową oferuje firma F.H.U Aka. Proponuje ona modele o doskonałej szczelności, które rzadko się niszczą i działają w pełni niezawodnie. To wytrzymałe konstrukcje sprawdzające się wśród mieszkańców jednorodzinnych domów oraz właścicieli domków letniskowych.
Autor: Bartek Grabowski