FunFutbol
INFORMACJE:


WWW: https://funfutbol.pl/

Dodano: 2018-12-17

Telefon: 515295131

Miejscowość: Olsztyn

Adres: Murzynowskiego 20

Kod pocztowy: 10-684

Źródła:
https://funfutbol.pl/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Zajęcia sportowe dla dzieci 5 lat


Rodzice chętnie posyłają swoje pociechy na zajęcia dodatkowe, ponieważ chcą rozwijać ich zainteresowania oraz  pasje. Taka forma spędzania wolnego czasu to również bardzo dobra okazja do spotkań z rówieśnikami oraz świetnej zabawy. 

W Olsztynie zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 5 lat prowadzi szkółka FunFutbol.  Ogólnorozwojowe zajęcia sportowe oparte na piłce nożnej łączą ze sobą elementy: sprawności ogólnej, motoryki, koordynacji ruchowej, równowagi oraz techniki piłkarskiej.  Forma zajęć, która ostała zaprojektowana między innymi dla pięciolatków, jest naprawdę wyjątkowa w skali kraju. Treningi  są intensywne ,jeśli chodzi o wysiłek fizyczny, ale jednocześnie niezwykle atrakcyjne ponieważ instruktorzy włączają do nich elementy zabawy. Treningi w szkółce piłkarskiej cieszą się dużą popularnością, a młodzi piłkarze po skończeniu zajęć nie mogą się doczekać kolejnych. Szkółka, organizując ćwiczenia fizyczne dla małych dzieci, dostosowuje ich kształt do wieku piłkarzy, tworząc grupy dla najmłodszych dzieci, trochę starszych i najstarszych.

Wszystkie zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 5 lat odbywają się na bardzo dobrze przygotowanych obiektach sportowych w Olsztynie. Składaj się z trzech podstawowych części:

  • intensywnej rozgrzewki
  • części zasadniczej, czyli doskonalenie techniki gry w piłkę nożną,
  • wyciszenie, a więc czas odpoczynku dla maluchów po intensywnym treningu.

Wszystkie spotkania sportowe są realizowane pod okiem zawodowych trenerów, mających ogromne doświadczenie w pracy dziećmi. W zajęciach dla najmłodszych dzieci uczestniczą również rodzice.  Dobry komfort psychiczny wszystkim młodym piłkarzom zapewniają też kameralne grupy,  liczące nie więcej niż 12 maluchów. Treningi piłki nożnej dopasowywane są do wieku piłkarzy, biorąc pod uwagę ich możliwości fizyczne oraz ruchowe . Dzieci należące do szkółki piłkarskiej podzielone są na grupy wiekowe. Zajęcia dla grupy najstarszej dla dzieci od 4 do 5 roku życia odbywają  się w czwartki i piątki o godzinie osiemnastej na terenie Przedszkola Sportowo-Tanecznego „Śmieszek".
Autor: Aurelia Przybylska