Gomeo
INFORMACJE:


WWW: https://www.gomeo.com.pl/

Dodano: 2022-10-18

Telefon: 508 323 000

Miejscowość: Kraków

Adres: Nowosądecka 74

Kod pocztowy: 30-683

Źródła:
https://www.gomeo.com.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Drukarnia

SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Tanie drukowanie w Krakowie - kto je oferuje?


Sprawdzonym sposobem na wyróżnienie produktu na sklepowej półce jest inwestycja w estetyczne i wytrzymałe etykiety. Występują one w wersji samoprzylepnej i sprawdzają się w przypadku opakowań szklanych, kartonowych oraz z tworzyw sztucznych. Część z nich może być użytkowana w pomieszczeniach, w których panują ujemne temperatury lub wilgoć, takich jak chłodnie lub mroźnie. To nienachalne i często niedoceniane nośniki reklamowe, o których można przeczytać więcej na internetowej stronie gomeo.com.pl. Należy ona do przedsiębiorstwa zapewniającego tanie drukowanie w Krakowie.

Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy chętnie doradzają w razie pojawienia się wątpliwości. Na życzenie klientów przygotowują etykiety w różnych kształtach i wielkościach, które odznaczają się wyrazistymi detalami i nasyconymi kolorami. Zainteresowaniem cieszą się naklejki z uszlachetnieniami, dzięki którym prezentują się bardzo elegancko i zwracają na siebie uwagę. Sprawdzają się zwłaszcza w przypadku produktów uznawanych za luksusowe.

Etykiety powinny być czytelne i proste. Zbyt duża ilość elementów mogłaby powodować trudności ze znajdywaniem najważniejszych informacji. Zainteresowani wybierają spośród naklejek gładkich, delikatnie chropowatych lub mających pofalowaną powierzchnię. Naklejki, o jakich mowa, są uniwersalnymi wyrobami, odnajdującymi się w każdej branży. Najczęściej nanosi się na nie nazwę produktu, kod kreskowy, datę przydatności do spożycia czy informacje o składzie.

Etykiety odgrywają istotną rolę w działaniach marketingowych wielu przedsiębiorstw. Powinny być one niepodatne na działanie światła słonecznego i ujemnych temperatur. Ich zaletą jest całkowita dowolność związana z wyborem rozmiaru czy gramatury papieru. Pokrywa się je warstwą wytrzymałego kleju, który zapewnia doskonałą przyczepność w miejscach, w których panuje wilgoć oraz w przypadku śliskich powierzchni. Wszystko to sprawia, że ryzyko przypadkowego odklejenia się etykiet od opakowań jest bliskie zeru.
Autor: Zofia Błaszczyk