HelioSun
INFORMACJE:


WWW: https://www.heliosun.pl/

Dodano: 2021-07-22

Telefon: +48 616 103 047

Miejscowość: Poznań

Adres: Orła Białego 44

Kod pocztowy: 61-251

Źródła:
https://www.heliosun.pl/moskitiery/moskitiery-okienne/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Moskitiery rolowane poznań


Wiele osób ma w zwyczaju spać przy otwartym oknie w porze wiosennej lub letniej. Niestety spokojny sen bardzo często jest zakłócany przez owady przedostające się do wnętrz. Część z nich nie tylko uprzykrza życie lokatorom, ale też stwarza niebezpieczeństwo ukąszenia. Niektóre osoby, chcąc pozbyć się insektów, wykorzystują specjalne środki chemiczne, jednak często wydzielają one nieprzyjemne zapachy, co negatywnie wpływa na komfort oraz zdrowie mieszkańców. Ponadto po pewnym czasie należy nabywać kolejne, co generuje koszty.

Innym rozwiązaniem, jakie warto wdrożyć, jest montaż moskitier, czyli siatek posiadających niewielkie oczka, które montuje się nad łóżkami, w oknach oraz drzwiach balkonowych lub tarasowych. Najczęściej występują w kolorze białym, co sprawia, że nie zwracają na siebie uwagi i nie wpływają na estetykę wnętrz. To ekologiczne produkty nieszkodzące środowisku naturalnemu i nieprzyczyniające się do zabijania owadów. Można je dostać na witrynie heliosun.pl.  

Prowadzi ją firma sprzedająca solidne i wytrzymałe moskitiery rolowane w Poznaniu, które odznaczają się nieskomplikowanym montażem i łatwością zachowania w czystości. Przydają się szczególnie osobom żyjącym w pobliżu lasów, jezior i łąk, choć montują je także mieszkańcy bloków znajdujących się w centrach miast. Modele rolowane zapewniają wygodę użytkowania, ponieważ są bezproblematyczne podczas zwijania i rozwijania. Docenią je też osoby planujące mycie okien, gdyż nie wymagają ich demontażu.

Moskitiery rolowane są sprzedawane w niewielkich i estetycznych kasetkach, które bez trudu można zintegrować z roletami znajdującymi się w pomieszczeniu. Sprawdzają się one w przypadku okien, tarasów oraz drzwi balkonowych. Produkty te polecane są nie tylko ze względu na ochronę przed owadami. Nie każdy wie, że zabezpieczają one również przed przedostawaniem się do wnętrz pyłków, których powinni unikać alergicy. Bez trudu można dopasować je do okien w różnych kształtach, nawet tych znajdujących się na poddaszach jednorodzinnych domów.
Autor: Jędrzej Gajewski