IBCS PolandINFORMACJE:


WWW: https://www.ibcs.pl

Dodano: 2022-02-04

Telefon: 18 44 21 666

Miejscowość: Nowy Sącz

Adres: J. Piłsudskiego 46

Kod pocztowy: 33-300

Źródła:
https://www.ibcs.pl/system-ibcstiger/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Automatyczna identyfikacja towarów – sprawdzona firma


Nowoczesne oprogramowanie do zarządzania zakładem przemysłowym i magazynem skutecznie poprawia szybkość wypełniania zadań przez pracowników, ułatwia wiele procesów, co przyczynia się do zmniejszenia kosztów. Zaawansowane, nowoczesne rozwiązania w tym zakresie oferuje przedsiębiorstwo IBCS Poland. Firma działa w branży od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów i rozbudowaną ofertą systemów dla ochrony zdrowia, sektora publicznego, hoteli, fabryk, firm transportowych i logistycznych.

W ofercie znajduje się automatyczna identyfikacja towarów dla profili aluminiowych izolowanych termicznie oraz bez izolacji. System nadaje się do produkcji ścian osłonowych, okien, drzwi, witryn, świetlików, werand oraz wielu innych konstrukcji przestrzennych, również niestandardowych. Oferta obejmuje przygotowanie komunikacji radiowej pozwalającej na swobodną wymianę danych w magazynach oraz dobór terminali mobilnych. Urządzenia są kompatybilne z systemem ERP. Podmiot oferuje również drukarki etykiet oraz niezbędne akcesoria, taśmy barwiące.

Warto zaznaczyć, że przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie profesjonalne programy do projektowania etykiet z kodami kreskowymi oraz formatowania i znakowania opakowań jednostkowych, zbiorczych, nośników logistycznych. Aby ułatwić zarządzanie zasobami ludzkimi, podmiot proponuje klientom wygodną w użytkowaniu aplikację, która zajmuje się monitorowaniem czasu pracy oraz sprawdzaniem, którzy pracownicy są gotowi do realizacji kolejnych zadań. System dedykowany jest dla średnich i dużych zakładów przemysłowych, supermarketów. Wśród systemów magazynowych warto wyróżnić także oprogramowanie ibcsTiger, które umożliwia sprawne kontrolowanie stanów magazynowych, szybką identyfikację towarów. Natomiast w sklepie prowadzonym przez firmę można znaleźć najwyższej klasy urządzenia, np. terminale mobilne, skanery kodów kreskowych, zautomatyzowane szafy do wydawania i przechowywania sprzętu, zaawansowane systemy wizyjne do inspekcji jakości, pomiarów i sortowania.
Autor: Rozalia Szymczak