Kwiaciarnia Margaritta
INFORMACJE:


WWW: https://kwiaciarniamargaritta.pl

Dodano: 2022-07-07

Telefon: 692 220 137

Miejscowość: Kraków

Adres: al. Krasińskiego 1

Kod pocztowy: 31-111

Źródła:
https://kwiaciarniamargaritta.pl/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Okazjonalny flower box - gdzie zamówić w Krakowie?


Poszukując pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, warto rozważyć bukiet typu flower box. Jest to opcja, która z pewnością znajdzie uznanie w oczach każdej solenizantki. Kosz z mnóstwem świeżych kwiatów to również podarek, który prezentuje się bardzo efektownie. Może stanowić potem ozdobę stołu lub ważny element dekoracji mieszkania.

Kiedy pąki zaczną schnąć, można je zasuszyć, utrwalając za pomocą lakieru do włosów, a następnie tworząc z nich nową, bardziej wytrzymałą kompozycję. Pudełko także nadaje się do ponownego wykorzystania jako miejsce do przechowywania drobiazgów lub też niestandardowa doniczka.

Firmą, która zajmuje się dostawą bukietów typu flower box w Krakowie, jest kwiaciarnia, która ogłasza się na stronie internetowej kwiaciarniamargaritta.pl. W jej ofercie można znaleźć szeroki wybór zestawów kolorystycznych, w tym również wersje okolicznościowe (np. flower box na zaręczyny bądź na ślub). 

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się propozycje kwiatowe z dodatkowym podarkiem, na przykład balonikami (świetna opcja na prezent urodzinowy) czy też butelką dobrej jakości trunku. Kadra kwiaciarni na bieżąco uzupełnia listę dostępnych kompozycji, przedstawianych na serwisie, o nowe wariacje. Zaprasza do śledzenia pojawiających się nowości lub też składania zamówień na własne, personalizowane kompozycje.

Z oferty realizatora mogą skorzystać też narzeczeni, planujący swój ślub oraz przyjęcie weselne i poszukujący wsparcia przy tworzeniu niezapomnianych dekoracji. Kadra chętnie pomaga, dostarczając zamówione przez młodą parę bukiety i kwiatowe ozdoby w wyznaczonym dniu. Ze swojej strony gwarantuje, że dowiezione wiązanki powstały ze świeżych kwiatów, dodatkowo odpowiednio zabezpieczonych na czas transportu (jest to szczególnie istotne w miesiącach, kiedy na zewnątrz panują wysokie oraz niskie temperatury).

Wykonanie bukietów oraz ozdób każdorazowo jest poprzedzone dokładnym wywiadem z klientami, aby gotowy produkt spełnił ich wszystkie oczekiwania. Osobom, które nie mają jasno wykrystalizowanej koncepcji co do tego, jak ma wyglądać wiązanka ślubna panny młodej lub kwiaty na samochód weselny, kara kwiaciarni jest w stanie zaprezentować wizualizacje dotychczas wykonanych przez pracowników projektów, które mogą z powodzeniem zostać wykorzystane jako inspiracja.
Autor: Tadeusz Zalewski