Lanwar
INFORMACJE:


WWW: https://www.lanwar.com.pl

Dodano: 2021-07-15

Telefon: 61 868 51 33

Miejscowość: Poznań

Adres: Cmentarna 22

Kod pocztowy: 60-176

Źródła:
https://www.lanwar.com.pl/kosmetyki.html


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Kosmetyki do hotelu


Hotele to miejsca wypoczynku i relaksu, dlatego powinny zapewniać przebywającym w nich gościom maksimum komfortu. Na wygodę wpływa wiele czynników, takich jak przestronność pokojów czy obecność różnego rodzaju udogodnień, na które składają się sejfy do przechowywania dokumentów lub gotówki, klimatyzatory przynoszące ukojenie w trakcie upalnych dni, telewizory czy kosmetyki czekające w łazience. Dzięki nim goście nie muszą zabierać ich ze sobą z domu, przez co mają więcej miejsca w walizkach na inne rzeczy.

Prawdą jest, że obiekty zapewniające szampony czy mydła sprawiają wrażenie prestiżowych. To absolutna podstawa w przypadku hoteli cztero- lub pięciogwiazdkowych, choć obecnie spotyka się je również w obiektach o nieco niższym standardzie. Do podstawowych kosmetyków znajdujących się w takich łazienkach zalicza się:

  • mydła w płynie i kostce,
  • szampony do włosów,
  • odżywki,
  • balsamy do ciała,
  • olejki do kąpieli,
  • kremy do rąk.

Te i wiele innych produktów można zamówić na stronie lanwar.com.pl.

Jest to adres sklepu sprowadzającego wyselekcjonowane kosmetyki do hotelu o doskonałym składzie, które nie powodują podrażnień i znakomicie nawilżają skórę. Ponadto są one bardzo wydajne i odznaczają się pięknym oraz delikatnym zapachem. Niektórzy właściciele hoteli decydują się także na inne akcesoria, na które składają się przede wszystkim grzebienie, płatki kosmetyczne, podpaski, czyściki do butów, szczoteczki do zębów wraz z pastami, pianki do golenia, kapcie oraz czepki kąpielowe.

Dobrym pomysłem może okazać się zakup dozowników do mydła, które są umieszczane w kabinach prysznicowych lub w pobliżu umywalek. Mają one profesjonalne systemy zaworów, co chroni przed nieszczelnościami i kapaniem kosmetyków. Są też przytwierdzane na stałe, dlatego ryzyko kradzieży jest niewielkie. Montuje się je za pomocą specjalnych uchwytów lub śrub odpornych na wilgoć, nieco rzadziej taśm montażowych. W takich dozownikach można umieszczać nie tylko mydło w płynie, ale też szampony, odżywki lub inne kosmetyki występujące w płynnej postaci.
Autor: Ryszard Wojciechowski