Luxan Spółka z o. o. Spółka Komandytowa
INFORMACJE:


WWW: https://luxan.pl/

Dodano: 2022-11-20

Telefon: 91 43 20 005

Miejscowość: Szczecin

Adres: św. Marcina 2

Kod pocztowy: 71-544

Źródła:
https://luxan.pl/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Wysokiej jakości rolety od firmy Luxan Spółka z o. o. Spółka Komandytowa


Rolety są świetnym dodatkiem do każdego wnętrza. Mogą być używane do wielu różnych celów, od blokowania światła słonecznego po zapewnianie większego poziomu prywatności.

Istnieje wiele różnych rodzajów rolet, z czego najważniejsze to: tkaninowe, dzień i noc oraz rzymskie. Rolety tkaninowe stosuje się we wnętrzach, w których chce się wprowadzić przytulną atmosferę, takich jak salon oraz sypialnia. Do wyboru są również modele wykonane z tworzyw sztucznych. Najczęstszym materiałem jest winyl, który jest bardziej trwały niż tkanina. Plastikowe rolety są często używane w łazienkach i kuchniach, ponieważ są łatwe wyczyszczeniu i odporne na szkodliwe czynniki, a do tego nie wymagają konserwacji. Z kolei rolety dzień i noc to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą w ciągu dnia wpuszczać do środka światło, ale blokować je w nocy. Tego typu zasłony mają specjalną powłokę odbijającą światło. Rolety rzymskie mają natomiast drewnianą ramę i mogą być używane do zasłaniania okien, a nawet całych pomieszczeń. W zależności od wykonania zapewniają wysoką średnią lub niską przepuszczalność światła. Rolety mogą być stosowane w różnych miejscach, w tym w domach i biurach, a nawet na zewnątrz jako markizy lub osłony przeciwsłoneczne, chroniące przed wyjątkowo ostrymi promieniami słońca. Są łatwe do zainstalowania samodzielnie, jednak jeśli chce się skorzystać z profesjonalnego wsparcia, warto zapoznać się z ofertą przedstawioną pod adresem luxan.pl.

Przedsiębiorstwo zajmuje się nie tylko montażem rolet, ale również ich sprzedażą. Luxan Spółka z o. o. Spółka Komandytowa ma wieloletnie doświadczenie na rynku, a jej oferta należy do wyjątkowo zróżnicowanych. Dzięki temu każdy klient znajdzie model rolety dostosowany do swoich własnych oczekiwań. Przedsiębiorstwo działa na terenie Szczecina oraz okolicznych miejscowości. Klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa jego pracowników. Warto zainteresować się również bogatą ofertą żaluzji, markiz, plisów oraz moskitier chroniących przed różnymi owadami.
Autor: Zofia Błaszczyk