Maro Tur
INFORMACJE:


WWW: https://marotur.pl/

Dodano: 2021-12-03

Telefon: +48 604 607 912

Miejscowość: Koszalin

Adres: Strażacka 1

Kod pocztowy: 75--95

Źródła:
https://marotur.pl/przewozy-miedzynarodowe/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (1 z 1 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Przewozy międzynarodowe z Koszalina – kogo wybrać?


Znalezienie rzetelnego, bezpiecznego przewoźnika w przystępnej cenie to trudne zadanie, zwłaszcza gdy podróż odbywa się za granicę. Z czyich usług skorzystać?

Dobrym wyborem jest podjęcie współpracy z przedsiębiorstwem Maro Tur, które oferuje przewozy międzynarodowe z Koszalina do wybranego przez zleceniodawcę europejskiego kraju. Firma cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów. Przedsiębiorstwo dysponuje wysoko wykwalifikowanymi pracownikami oraz nowoczesną flotą pojazdów zawierającą busy i autobusy. Maszyny posiadają aktualne przeglądy i są wyposażone w zaawansowany system bezpieczeństwa, co gwarantuje odpowiedni poziom ochrony dla wszystkich pasażerów. Poza tym mają także różne udogodnienia, między innymi klimatyzację, komfortowe, regulowane fotele, minibarek, toaletę, telewizor oraz sprzęt DVD. Poszczególne pojazdy mogą zabrać nawet 56 osób.

Przedsiębiorstwo jest przygotowane na współpracę z osobami prywatnymi chcący zorganizować wakacje dla rodziny i przyjaciół, przedsiębiorcami przygotowującymi wyjazd dla pracowników czy biurami podróży chcący podjąć dłuższą współpracę z przewoźnikiem. Warto dodać, że firma przyjmuje również zlecenia stałe na dowóz pracowników do zakładu. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem firmy. Dane kontaktowa znajdują się na stronie internetowej.

Koszt usługi zależy od różnych czynników, między innymi długości trasy, wybranego pojazdu, ilości pasażerów. Po zapoznaniu się z wymaganiami klienta pracownicy przygotują wstępny kosztorys. Skorzystanie z oferty tego przedsiębiorstwa to gwarancja usług na najwyższym poziomie, przystępnych cen oraz jasnych warunków współpracy. Z pewnością każdy zleceniodawca będzie zadowolony.
Autor: Zofia Błaszczyk