Metal-Place
INFORMACJE:


WWW: https://metal-place.pl

Dodano: 2022-04-02

Telefon: 506 496 111

Miejscowość: Żuromin

Adres: Mickiewicza 14

Kod pocztowy: 09-300

Źródła:
https://metal-place.pl/trampoliny/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Jak sprawdzają się trampoliny ziemne na placach zabaw?


Nowoczesne place zabaw przyciągają uwagę maluchów i są źródłem świetnej rozrywki. Jakie wyposażenie sprawdza się najlepiej? Wśród najchętniej zamawianych przez projektantów artykułów znajdują się trampoliny ziemne. Dlaczego warto uwzględnić je na placu zabaw? Gdzie mogą być montowane?

Tak naprawdę wykorzystanie trampolin jest bardzo szerokie. Można korzystać z nich:

  • na publicznych placach zabaw,
  • we własnym ogródku,
  • na eventach firmowych i imprezach masowych,
  • weselach i uroczystościach rodzinnych.

Zakup tego rodzaju zabawki to świetne rozwiązanie dla osób prywatnych i klientów biznesowych. Powinni go rozważyć na przykład organizatorzy imprez i pikników plenerowych. Nowoczesne trampoliny prezentują się bardzo elegancko i efektownie. Przy składaniu zamówienia można wybrać kolor maty do skakania. Dostępne są modele niebieskie, zielone, żółte i pomarańczowe. Kolejną cechą, o jakiej może zdecydować klient, jest kształt i rozmiar produktu. Dużym zainteresowaniem cieszą się formy kwadratowe i okrągłe. Nie mniej funkcjonalne są jednak warianty prostokątne.

Trampoliny mają solidną, odporną na uszkodzenia konstrukcję. Zostały wykonane ze ocynkowanej stali i pomalowane proszkowo, dzięki czemu doskonale radzą sobie ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Nie niszczą się pod wpływem wilgoci i silnego promieniowania słonecznego. Umieszczone wewnątrz maty do skakania wykonane są natomiast z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które posiada certyfikaty potwierdzające zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Mata jest elastyczna i pozwala na wygodne skakanie. Kolor materiału kontrastuje z barwą stalowej konstrukcji, dzięki czemu przestrzeganie strefy bezpieczeństwa nie powinno sprawiać najmniejszego problemu.

Na stronie internetowej metal-place.pl można obejrzeć przykładowe modele trampolin. Firma oferuje także inne wyposażenie placu zabaw. W jej asortymencie znajdują się między innymi huśtawki, bujaki, karuzele, piaskownice oraz żagle przeciwsłoneczne. Można je kupić w atrakcyjnej cenie.
Autor: Paweł Olszewski