MICHAŁ ŚLIWIŃSKI "MICHALINASPORT"
INFORMACJE:


WWW: https://sliwinskitenis.pl/

Dodano: 2021-07-01

Telefon: 504 199 499

Miejscowość: Pruszków

Adres: Jasna 2

Kod pocztowy: 05--80

Źródła:
https://sliwinskitenis.pl/oferta/ferie-w-pruszkowie/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Ferie


Wyjazd w góry wcale nie musi być jedyną interesującą formą zagospodarowania czasu w trakcie zimowych ferii. W aktywny i ciekawy sposób dni wolne od nauki można spędzić również w mieście. Wystarczy skorzystać z propozycji profesjonalistów, co potwierdza oferta na sliwinskitenis.pl. Ośrodek dysponujący dobrze przygotowanymi obiektami, bezpiecznym sprzętem i kadrą nauczycieli z całą pewnością jest w stanie zagwarantować bogaty program, dobrą zabawę i wiele wspomnień. Co istotne, z tego rodzaju opcji można skorzystać zarówno w opcji jednodniowej, jak i całotygodniowej.

Bez względu na długość pobytu uczestnika może się on spodziewać wielu różnorodnych atrakcji. Oczywiście nie ma obaw, jeżeli idzie o bezpieczeństwo i warunki. Profesjonalny obiekt zapewnia bowiem doskonale przygotowane miejsce i odpowiedni do wieku sprzęt. Poza tym dzieci biorące udział w feryjnych aktywnościach są ubezpieczone w ramach oferty. Instruktorzy oraz opiekunowie posiadają doświadczenie i kwalifikacje, które pozwalają im w odpowiedni sposób zaplanować oraz przeprowadzić rozmaite zajęcia. Zakres proponowanych aktywności jest bowiem bardzo szeroki. Uczestnicy biorą udział w treningach sportowych, quizach wiedzy, zabawach, wycieczkach i tym podobnych. Dzięki temu ferie w Pruszkowie stanowią doskonałą alternatywę dla wielu innych możliwości, zapewniając interesująco spędzony czas.

Pracujący rodzice mają zatem szansę na pozostawienie dzieci pod profesjonalną opieką przez cały tydzień. Z jednej strony oznacza to ciekawe zagospodarowanie wolnych dni, a z drugiej - pozwala być może znaleźć sportową pasję, które będzie realizowana w przyszłości. Oczywiście w trakcie zajęć dzieci mają zagwarantowane wyżywienie oraz napoje. Relacje z przebiegu feryjnych spotkań prezentowane są w formie fotograficznych galerii, co pozwala śledzić realizację programu półkolonii. Poza tym podczas podsumowania turnusu uczestnicy otrzymują upominki i pamiątkowe koszulki. Dzięki temu wszystkiemu bez wątpienia pozostaną wspaniałe wspomnienia.
Autor: Zofia Błaszczyk