Moderno Mundo Sp.z o.o.INFORMACJE:


WWW: https://modernomundo.pl/

Dodano: 2020-09-07

Telefon: 61 306-77-77

Miejscowość: Gądki

Adres: Firmowa 10

Kod pocztowy: 62-023

Źródła:
https://modernomundo.pl/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Nadruk fleksograficzny na opakowaniach


Na powodzenie w sprzedaży produktu – niezależnie od tego, czy jest to jedzenie, kosmetyk czy inny przedmiot użytkowy – duży wpływ ma nie tylko jego funkcjonalność i jakość, ale również wygląd opakowania. Jeśli jest ono nieatrakcyjne lub nie wyróżnia się niczym spośród innych towarów danego typu, wówczas dotarcie do klienta i zachęcenie go do dokonania zakupu może nie być łatwe.

Wysokiej jakości opakowanie nie tylko przyciągnie uwagę kupującego, ale także zagwarantuje, że zawartość będzie pełnowartościowa, że nie ulegnie uszkodzeniu w procesie transportu czy przechowywania. Połączenie wytrzymałości i estetyki zwiększa znacząco szanse na podbicie rynku. Firma Moderno Mundo, produkująca wysokogatunkowe opakowania, takie jak stojące worki doypack czy stabilo z bocznymi fałdami, jak również folie termozgrzewalne do maszyn flow-pack i innych, przykłada ogromną wagę właśnie do łączenia obydwu tych cech w przypadku wszystkich swoich wyrobów.

Ciekawe możliwości daje też nadruk fleksograficzny na opakowaniach. Technika ta pozwala uzyskać wydruki o dużej wyrazistości z zachowaniem kolorystyki zawartej w projekcie. Wykorzystywanie podczas druku farb wysokiej klasy sprawia, że nic się nie rozmazuje ani nie zlewa ze sobą. Dobór właściwych związków chemicznych decyduje też o bezpieczeństwie opakowania z nadrukiem na przykład w kontakcie z pożywieniem czy substancjami zawartymi w kosmetykach.

Nadruki mogą być wykonywane na różnego rodzaju materiałach: na poliestrze, polipropylenie, ale też na polietylenie i poliamidzie. Dla zachowania czytelności i jakości konieczne jest dopasowanie grafiki do grubości folii i wielkości pojedynczego produktu. W tym bardzo pomocna jest wiedza pracujących w firmie grafików i całej ekipy produkcyjnej. Klient, zlecając przygotowanie opakowań, może liczyć na stały nadzór nad powstającym zamówieniem. Dodatkowo możliwe jest pokrycie nadruku lakierem matowym lub paper-touch.

Wytwarzane opakowania i folie do maszyn termozgrzewających spełniają wszystkie wymagania także dlatego, że ich produkcja odbywa się przy użyciu najlepszych dostępnych maszyn i matryc fotopolimerowych.
Autor: Marcelina Dąbrowska