MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne
INFORMACJE:


WWW: https://myhappyocean.pl/

Dodano: 2023-02-20

Telefon: + 48 509 295 620

Miejscowość: Warszawa

Adres: Zapłocie 256

Kod pocztowy: 02-970

Źródła:
https://myhappyocean.pl/pol_m_OPAKOWANIA-EKOLOGICZNE_Sztucce-194.html


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Z czego produkuje się ekologiczne sztućce?


Czasy, w których w lokalach serwujących dania na wynos znajdowały się wyłącznie plastikowe opakowania, kubki bądź słomki, należą już do przeszłości. Coraz więcej przedsiębiorców stawia bowiem na ich ekologiczne odpowiedniki, tworzone z biodegradowalnych materiałów nienagannej jakości, wolnych od szkodliwych substancji. Nie wpływają one na smak czy zapach jedzenia i mogą być poddawane procesowi recyklingu. Zazwyczaj jest to tektura chroniąca dłonie przed poparzeniem i sprawdzająca się w wielu sytuacjach. Producenci powlekają ją cienką warstwą wosku, dzięki któremu ryzyko przemakania kubków czy talerzy jest równe zeru. Zainteresowani zakupem takich artykułów zaglądają chętnie na stronę myhappyocean.pl, na której udostępniono ekologiczne sztućce oraz szereg innych produktów.

Stworzono je z drewna, czyli naturalnego surowca o doskonałych parametrach wytrzymałościowych, który nie niszczy się pod wpływem wysokich temperatur. To świetna alternatywa dla noży, widelców czy łyżek z metalu lub plastiku, które są mniej trwałe i estetyczne. Przydają się szczególnie podczas spożywania posiłków na świeżym powietrzu, dlatego znajdują zastosowanie podczas imprez plenerowych, takich jak pikniki, choć sięgają po nie także organizatorzy garden party lub przyjęć z dużą liczbą gości.

Sztućce drewniane to wyroby jednorazowego użytku, co oznacza, że nabywcy nie tracą czasu na ich zmywanie. Interesują się nimi właściciele kawiarni, cukierni, restauracji i wielu innych lokali, którzy chcą zadbać o wizerunek prowadzonej działalności. Artykuły, jakie zamawiają, nie wyślizgują się z dłoni, dzięki czemu ich użytkowanie jest bardzo wygodne. Nie wpływają na aromat potraw, sprawdzają się zarówno w przypadku gorących, jak i zimnych posiłków, a ponadto wyróżniają się stylowym designem, dlatego są uznawane za praktyczną ozdobę stołów.

Drewniane sztućce zwracają na siebie uwagę i robią wrażenie na gościach przyjęcia lub klientach lokalu. Interesują się nimi nabywcy chcący zredukować ilość plastiku i stworzyć proekologiczny wizerunek przedsiębiorstwa. Są one polerowane mechanicznie i idealnie gładkie, dzięki czemu użytkownicy nie martwią się obecnością drzazg. Do ich zalet zalicza się brak chemicznych dodatków, korzystne ceny oraz małe ryzyko rozwarstwiania materiału pod wpływem wilgoci lub wysokich temperatur.
Autor: Leon Michalak