OSK Speed
INFORMACJE:


WWW: http://www.speed.auto.pl

Dodano: 2020-07-27

Telefon: 601 224 101

Miejscowość: Gdańsk

Adres: Gnilna 2

Kod pocztowy: 80-847

Źródła:
http://www.speed.auto.pl/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Prawo jazdy kurs Gdańsk • OSK Speed


Nikogo chyba nie zdziwi fakt, że wysoka zdawalność egzaminu na prawo jazdy w dużej mierze zależy od podejścia instruktorów szkoły, którzy w sposób prosty i zrozumiały, a zarazem ciekawy, przekazują niezbędną wiedzę praktyczną, jak i teoretyczną wszystkim kursantom. Szukając sprawdzonego ośrodka na terenie Trójmiasta, warto z pewnością zajrzeć na stronę internetową speed.auto.pl, gdzie szczegółowo opisano kurs na prawo jazdy organizowany w Gdańsku. To właśnie głównie dzięki doświadczeniu i cierpliwości instruktorów, nauka jazdy odbywa się w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, a ośrodek jest chętnie polecany znajomym i członkom rodziny.

Jakie zajęcia odbywają się w gdańskim ośrodku szkoleniowym?

W szkole organizowane są kursy na parwo jazdy kategorii A i B w dni robocze, które odbywają się w godzinach popołudniowych i porannych (w zależności od indywidualnych potrzeb grupy kursantów), a także szkolenia weekendowe. Można również skorzystać ze specjalnych jazd doszkalających, gdy przyszły kierowca nie czuje się jeszcze zbyt pewnie, prowadząc samochód oraz tzw. przyspieszonych kursów. Jeśli chodzi o kwestię terminów jazd z instruktorem, to zawsze są one ustalane indywidualnie z każdym kursantem, aby wybrać dogodny dla niego czas, niekolidujący ze szkołą czy pracą lub innymi obowiązkami.

Jak można zapisać się na kurs?

W gdańskim ośrodku szkoleniowym udostępniono aż 3 możliwości dołączenia do grona kursantów:

  • korzystając ze specjalnego formularza, dostępnego na stronie internetowej szkoły,
  • wysyłając sms-a do pracowników ośrodka,
  • pisząc wiadomość na facebookowym fanpage'u szkoły.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze określonej szkoły jazdy?

Nikogo chyba nie zdziwi fakt, że kluczową rolę odgrywają tutaj opinie dotychczasowych kursantów na temat formy prowadzonych zajęć - teoretycznych i praktycznych, a także zdawalność na egzaminie państwowym. Warto również pamiętać, że w razie niezadowolenia ze szkolenia organizowanego przez określoną szkołę, zawsze można zmienić instruktora oraz ośrodek.
Autor: Ryszard Wojciechowski