PH LINDA
INFORMACJE:


WWW: http://phlinda.com.pl

Dodano: 2023-01-28

Telefon: 608 499 389

Miejscowość: Przeźmierowo

Adres: Brzozowa 18

Kod pocztowy: 62-081

Źródła:
http://phlinda.com.pl/nasza-flota/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Wynajem busów w Poznaniu - czy to się opłaca?


Samodzielne prowadzenie pojazdów w przypadku dłuższych tras bywa męczące, ponieważ wymaga nieustannego skupienia. Ponadto wiąże się z wysokimi opłatami za paliwo, a niekiedy przejazdami autostradami. Są to główne powody, dla których coraz więcej osób przekonuje się do ofert firm przewozowych, dysponujących busami. Są to przestronne pojazdy, które mieszczą większą liczbę pasażerów w porównaniu do samochodów osobowych. Prowadzą je doświadczeni i licencjonowani kierowcy, dbający o regularne przerwy oraz docieranie do celu w ustalonym czasie.

Przewoźnicy proponują przejazdy krajowe i międzynarodowe, których cena zależy od liczby pokonywanych kilometrów. To świetne rozwiązanie w przypadku grup przyjaciół, które nie chcą rozdzielać się na czas podróży, rodzin z dziećmi oraz przedsiębiorców organizujących wyjazdy integracyjne dla podwładnych. Dzięki tego typu firmom docierają do celu bez przesiadek. Doceniają to szczególnie osoby biorące ze sobą ciężkie bagaże.

Busy przypominają bardziej samochody osobowe niż autokary, co wpływa na komfort pasażerów. W ich wnętrzach znajdują się wygodne siedzenia z możliwością rozkładania do pozycji leżącej lub półleżącej, które wyposażono w podłokietniki, zagłówki oraz małe stoliczki na jedzenie czy picie. Coraz więcej busów posiada także systemy klimatyzacji, dzięki którym podróżowanie podczas upalnych dni nie powoduje dyskomfortu.

Niektóre przedsiębiorstwa zapewniają zniżki dla stałych klientów, dlatego dotarcie do celu nie wiąże się z dużymi wydatkami. Wynajem busów w Poznaniu w niewygórowanych cenach zapewnia firma P.H. Linda, realizująca przewozy dla grup zorganizowanych. Dysponuje ona pojazdami marki Mercedes, wyposażonymi w ogrzewanie postojowe powietrzne i wodne, pasy bezpieczeństwa, gniazdka USB oraz drzwi otwierane elektrycznie. Klienci chwalą sobie także profesjonalną obsługę, dbającą o ich komfort i bezpieczeństwo, doskonałą organizację oraz obecność dodatkowych bagażników. To świetne rozwiązanie w przypadku podróżujących, chcących zrezygnować z pociągów lub samolotów.
Autor: Klaudia Kołodziej