PlayWoodThingsINFORMACJE:


WWW: https://playwoodthings.eu

Dodano: 2023-05-28

Telefon: 698 893 263

Miejscowość: Skomielna Biała

Adres: Budynek byłej OSP

Kod pocztowy: 32-434

Źródła:
https://playwoodthings.eu/piklery-bujaki.htm


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Bujaki ogrodowe dla dzieci – jak wybrać?


Rodzice, którzy chcą, aby ich dzieci spędzały więcej czasu na powietrzu, powinni zainwestować w dobrej jakości zabawki do ogrodu. Dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza bujaki. Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupów?

Bujak pozwala na kołysanie i wspinanie. W niektórych przypadkach jedna strona konstrukcji zamiast szczebelków ma zjeżdżalnie. Tego typu artykuł doskonale rozwija zdolności motoryczne, zręczność oraz wyczucie równowagi u najmłodszych. Aby mieć pewność, że zakupiony produkt będzie wytrzymały, należy wybierać modele wykonane z wysokogatunkowego drewna. To gwarantuje trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne. Rodzice, którzy chcą umieścić bujak w ogrodzie, powinni wybrać egzemplarz, który został zaimpregnowany, np. olejem. Dzięki temu będzie można go użytkować zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Kolejną ważną kwestią jest dobór produktu o odpowiednich wymiarach. Najczęściej w sklepach można znaleźć bujaki w trzech rozmiarach: S, M, L. Najmniejszy jest przeznaczony dla niemowląt do około drugiego roku życia. Druga opcja jest uniwersalna, nadaje się zarówno dla maluchów, jak i nieco starszych dzieci do ośmiu lat. Natomiast ostatni model nie ma ograniczeń wiekowych, jedynie wagowe.

Doskonałej jakości bujaki ogrodowe dla dzieci można zamówić na stronie internetowej playwoodthings.eu. Asortyment jest rozbudowany i zawiera artykuł w kilkunastu wariantach, również ze zjeżdżalnią i deską do wspinania. Świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają zbyt wiele miejsca w domu, a chcą, żeby dziecko bawiło się łukiem wspinaczkowym również w pokoju, mogą zakupić egzemplarz składany. Każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze odpowiedniego modelu.
Autor: Klara Krawczyk