PRO-LOG S.A.
INFORMACJE:


WWW: https://pro-log.com.pl

Dodano: 2022-11-19

Telefon: 22 266 88 10

Miejscowość: Pruszków

Adres: 3 Maja 8

Kod pocztowy: 05-800

Źródła:
http://pro-log.com.pl/aktualnosci/magazynowanie-warszawa


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Magazynowanie w Warszawie – komu powierzyć to zadanie?


Firmy sprowadzające duże ilości towaru z zagranicy często spotykają się z problemem związanym ze znalezieniem odpowiedniego miejsca do magazynowania. Muszą przy tym skorzystać z pomocy ze strony zewnętrznych usługodawców.

Na stronie internetowej pro-log.com zostało opisane przedsiębiorstwo, które zajmuje się realizacją różnego rodzaju zleceń z zakresu obsługi celnej i magazynowania w Warszawie. Posiada ono swoje własne magazyny znajdujące się na terenie Pruszkowa. Do dyspozycji klientów pozostaje kilkadziesiąt tysięcy miejsc paletowych, co dają możliwość przechowywania towaru dla odbiorców z całej Polski. Punkt magazynowy znajduje się bezpośrednio odległości od autostrady A2, a także zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Warszawy. Podmiot zapewnia kompleksową obsługę, w tym zadbanie o wszystkie formalności prawne. Oferuje możliwość skorzystania z tak zwanego składu podatkowego, który jest przeznaczony głównie dla importerów i eksporterów produktów alkoholowych. Skorzystanie z tego typu usługi pozwala na pewien czas zatrzymać konieczność zapłacenia cła. Uiszczenie opłaty nie jest bowiem wymagane aż do momentu, gdy produkty zostaną wyprowadzony z magazynu. Dwóch czas ich właściciel jest zobowiązany do zapłacenia podatku w ciągu 25. dni.

Przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie na rynku. Do tej pory obsłużyło klientów z wielu różnych krajów. Dużą zaletą oferty jest także jej różnorodność, jako że klienci mogą skorzystać także z takich usług jak co-packing oraz kompleksowa obsługa celna i podatkowa. W razie pytań klienci mogą skorzystać z doradztwa pracowników firmy. Prowadzi ona również swój własny newsletter, za pomocą którego informuje o nowościach i aktualnych promocjach.
Autor: Klaudia Kołodziej