produktyreklamowe.com.pl
INFORMACJE:


WWW: https://produktyreklamowe.com.pl/

Dodano: 2022-10-29

Telefon: 663 787 665

Miejscowość: Brzezia Łąka

Adres: Główna 38

Kod pocztowy: 55-093

Źródła:
https://produktyreklamowe.com.pl/logo-litery-3d-led


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Czym są i gdzie stosować litery reklamowe podświetlane?


Każdy przedsiębiorca, który chce, aby jego biznes się rozwijał, powinien zadbać nie tylko o najwyższej jakości produkty, ale i odpowiednią reklamę. Dobrze dobrana strategia marketingowa przyciągnie nowych klientów. Wśród sprawdzonych metod, które szczególnie polecane są firmom działającym głównie na rynku lokalnym, przyjmującym klientów w biurze, znajduje się montaż trójwymiarowych napisów na ścianie zewnętrznej. Litery reklamowe podświetlane to nowoczesna i estetyczna forma dekoracji, która dodatkowo stanowi dobrą reklamę lokalu gastronomicznego, sklepu, hotelu, siedziby biura. Poza tym można je wykorzystać do tworzenia elementów oznakowania informacyjnego. Zastosowań jest wiele.

Artykuły wykonuje się z rozmaitych materiałów. Najczęściej są tworzone z plexi, styrodur, dibond, drewno lub płyty PCV. Dobór surowca zależy od tego, gdzie dokładnie napis zostanie umieszczony i jakie czynniki środowiskowe będą na niego wpływać. Obecnie coraz częściej napisy są produkowane z kilku różnych surowców. Dzięki temu można uzyskać niepowtarzalny, ciekawy efekt wizualny i zwiększyć odporność na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie ultrafioletowe czy wilgoć. W zależności od indywidualnych preferencji przedsiębiorca może zamówić litery w formie monolitu z pojedynczego kawałka materiału lub wycięte. Do podświetlenia wykorzystuje się energooszczędne diody LED. W przypadku wyboru materiału nieprzeźroczystego można zastosować oświetlenie boczne (model Halo). Warto zaznaczyć, że w miejscach, które nie działają do późnych godzin wieczornych, podświetlenie nie jest konieczne.

Tego typu materiały promocyjne doskonale sprawdzą się na fasadach budynków, jako alternatywa dla klasycznych szyldów oraz kasetonów. Są doskonale widoczne. Niekiedy litery przestrzenne montuje się również w pomieszczeniach biurowych czy obiektach handlowo-usługowych, jako sposób na wskazanie różnych miejsc lub formę dekoracji, która podkreśli nowoczesny wystrój wnętrza. Ze względu na estetykę podświetlane napisy są chętnie wybierane również przez konsumentów do udekorowania salonu.

Na stronie internetowej produktyreklamowe.com.pl została przedstawiona oferta renomowanej firmy specjalizującej się w produkcji materiałów reklamowych, takich jak litery przestrzenne, kasetony, tablice informacyjne, szyldy i wiele innych.
Autor: Zofia Błaszczyk