Kartop
INFORMACJE:


WWW: https://producent.kartop.com.pl/

Dodano: 2022-10-28

Telefon: 506 224 565

Miejscowość: Chodzież

Adres: Zwycięstwa 37

Kod pocztowy: 64-800

Źródła:
https://producent.kartop.com.pl/o-firmie/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Co oferuje dobry producent kartonów?


Wielu przedsiębiorców intensywnie zużywa opakowania tekturowe. Potrzebują dużych ilości tego produktu i poszukują dostawców, którzy zapewnią im wysoką jakość w dobrej cenie. Na co zwrócić uwagę przy wyborze sprzedawcy?

Najlepsze opakowania są w pełni dopasowane do potrzeb klienta i rodzaju towaru, jaki ma zostać w nich umieszczony. Przy zakupie trzeba zatem klarownie sprecyzować swoje oczekiwania. Dobry producent kartonów zapewni:

  • fachowe doradztwo i indywidualne podejście do każdego przedsiębiorcy,
  • kilka rodzajów konstrukcji i materiałów,
  • opcję spersonalizowania wyrobu poprzez naniesienie odpowiedniego nadruku,
  • kilkuwarstwową tekturę i solidne konstrukcje,
  • możliwość zakupu dodatkowych materiałów do pakowania.

Dużą popularnością wśród klientów cieszą się na przykład pudełka fasonowe, które można zamknąć bez użycia taśmy klejącej. Doskonale nadają się do wysyłki towarów oraz umieszczenia zestawów podarunkowych. Dostępne są w różnych kolorach i mogą zostać wyposażone w okienka do ekspozycji, które pozwolą na wgląd do środka i podejrzenie fragmentu opakowania towaru. To rozwiązanie stosowane jest na przykład do butelek wina, kosmetyków i słoiczków z konfiturami.

Ciekawą propozycją są również kartony klapowe, które są produkowane z pięciowarstwowej tektury. Najlepiej sprawdzają się w branży e-commerce i wyróżnia je bardzo duża wytrzymałość na uszkodzenia. Można nadrukować na nich wskazane przez klienta logo, grafikę lub hasło reklamowe. Do prawidłowego zabezpieczenia umieszczonego wewnątrz towaru warto wykorzystać również materiały pakowe, takie jak ekologiczne wypełniacze, które zapobiegają przesuwaniu się przedmiotów w kartonie. Ponadto można zdecydować się na transparentną taśmę klejącą oraz folię stretch.

W asortymencie dobrego producenta znajdują się także opakowania prezentowe i świąteczne. Na stronie internetowej pod adresem producent.kartop.com.pl można zapoznać się z asortymentem polecanego dostawcy. Zapewnia przejrzysty cennik oraz sprawną realizację złożonych zamówień.
Autor: Marcelina Dąbrowska