Fachowe-Przeprowadzki.plINFORMACJE:


WWW: https://fachowe-przeprowadzki.pl/

Dodano: 2020-08-13

Telefon: 794 066 703

Miejscowość: Poznań

Adres: Os. Stefana Batorego 7

Kod pocztowy: 60--68

Źródła:
https://fachowe-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-poznan-cennik/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Przeprowadzki poznań tanio


Wybór konkretnej firmy przeprowadzkowej może być wyjątkowo skomplikowany. Dlatego też warto dobrze przemyśleć decyzję i porównać oferty różnych miejsc. Nie każde przedsiębiorstwo gwarantuje przewóz każdego typu mebli czy dysponuje odpowiednim sprzętem zabezpieczającym. Nie każde również ubezpiecza usługę, co może powodować problemy w przypadku uszkodzenia lub zniszczenia ładunku.

Dobra firma przeprowadzkowa

Profesjonalne, kompleksowe przeprowadzki w Poznaniu tanio i szybko oferuje firma Fachowe-Przeprowadzki.pl. Przedsiębiorstwo działa na rynku od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów. Dzięki doświadczeniu oraz dobrze utrzymanej flocie pojazdów załadunek, przewóz i rozładunek mebli i innego sprzętu odbywa się sprawnie i bezpiecznie. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że ładunek jest zawsze ubezpieczony, więc klient nie musi się o nic martwić. Firma działa nie tylko na terenie Polski, ale i innych krajów Unii Europejskiej.

Zakres usług

Przedsiębiorstwo ma rozbudowaną ofertę dostosowaną do różnych grup klientów. Poza przewozem mebli i sprzętu AGD, RTV, pracownicy mogą zająć się przeprowadzką magazynu czy biura. Bez większego problemu załadują wyposażenie, biurka, krzesła, komputery, drukarki, kserokopiarki. Fachowcy dysponują wytrzymałymi taśmami, pasami służącymi do zabezpieczenia większych przedmiotów. Poza tym firma sprzedaje mocne, kartonowe pudła. Istnieje również możliwość transportu ładunków wyjątkowo wrażliwych, takich jak pianina i fortepiany.

Cennik

Ostateczny koszt jest dobierany indywidualnie i zależy od wybranych przez klienta opcji, takich jak ilość pracowników, usługa demontażu niektórych mebli czy sprzętów. Poza tym na cenę wpływa odległość, trudność w realizacji zlecenia, wielkość i ilość poszczególnych przedmiotów, które należy przewieźć. Dokładna wycena usługi nastąpi po dostarczeniu przez klienta najważniejszych informacji.

Warto skorzystać z oferty renomowanej firmy, która działa w branży od lat i jest świetnie przygotowana do transportu różnego typu przedmiotów.
Autor: Rozalia Szymczak