R-Stone Sp. z o.o.
INFORMACJE:


WWW: https://kamiennedywany.pl/

Dodano: 2022-08-15

Telefon: 535 354 400

Miejscowość: Bardzice

Adres: Bardzice 11C

Kod pocztowy: 26-624

Źródła:
https://kamiennedywany.pl/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Kamienne dywany na tarasie - czy warto zdecydować się na to rozwiązanie?


Przydomowy taras to przestrzeń narażona na działanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Z tego powodu tak istotny jest wybór materiałów, jakie się na nim znajdą. Część osób stawia na drewno, które wymaga impregnacji, a na dodatek niekiedy niszczy się na skutek opadów deszczu, niskich temperatur czy działania szkodników. Można je zastąpić kamiennymi dywanami, które stają się coraz popularniejsze wśród miłośników niebanalnych rozwiązań. Odznaczają się one trwałością, dlatego są wykorzystywane przez lata. Doskonale współgrają z obiektami nowoczesnymi oraz urządzonymi w stylu klasycznym. Więcej informacji na ich temat zaprezentowano pod adresem kamiennedywany.pl. Założycielem witryny jest przedsiębiorstwo współpracujące z klientami o różnych potrzebach.

Dzięki kamiennym dywanom obiekty zyskują na estetyce. Z łatwością wpasowują się one w okoliczną zieleń i tworzą z nią spójną całość. Posadzki tego typu są przygotowywane z rozmaitych kruszyw, które nie niszczą się na skutek częstego użytkowania oraz z żywicy poliuretanowej lub epoksydowej. Kamienie są układane względem siebie dość ciasno, co przekłada się na wygodę nabywców, którzy po nich stąpają. Są one wolne od ostrych krawędzi, dlatego znajdują zastosowanie wśród osób mających w zwyczaju chodzić bez butów.

Specjaliści z przedsiębiorstwa dbają o bezpieczeństwo klientów, dlatego proponują im kamienny dywan na tarasie z antypoślizgową warstwą, zmniejszającą ryzyko potknięcia się i upadku. Drobne kamienie zwracają na siebie uwagę i występują w wielu wariantach kolorystycznych. Są łatwe w utrzymaniu w czystości i nie wymagają impregnacji, w przeciwieństwie do innych materiałów. Ponadto nie niszczą się na skutek promieniowania słonecznego i nie zmieniają swojego odcienia, co sprawia, że tarasy prezentują się pięknie.

Na tym jednak zastosowanie opisywanych dywanów się nie kończy, ponieważ są one spotykane na balkonach w blokach, ogrodowych ścieżkach i nie tylko. Odznaczają się nowoczesnym i minimalistycznym designem i delikatnie chropowatą powierzchnią, a ich cena jest przystępna. Niektóre osoby kładą dywany z kamienia w:

  • przydomowych warsztatach,
  • piwnicach,
  • podjazdach,
  • garażach,
  • pobliżu basenów.

To doskonała alternatywa dla zwykłych płytek, które niekiedy pękają. Można z nich tworzyć jedyne w swoim rodzaju mozaiki w wybranych przez siebie kolorach.
Autor: Aurelia Przybylska