Rainbow System Polska
INFORMACJE:


WWW: https://rainbowsystem.com.pl/

Dodano: 2022-04-07

Telefon: (22) 833 76 25

Miejscowość: Warszawa

Adres: Samuela Twardowskiego 11

Kod pocztowy: 01-643

Źródła:
https://rainbowsystem.com.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Warszawa
https://pl.wikipedia.org/wiki/Odkurzacz

SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Jakie właściwości ma wodny odkurzacz? Dystrybutor marki Rainbow w Warszawie prezentuje jego zalety


Urządzenia służące do sprzątania zazwyczaj pełnią tylko jedną funkcję, przez co można zgromadzić cały zestaw składający się z odkurzaczy, myjek, szczotek i mopów parowych, a mimo to mieć problem ze zorganizowaniem porządków. Dużo praktyczniejsze jest zainwestowanie w sprzęt wielofunkcyjny, który zajmuje mniej miejsca, ale też pozwala na sprawne i szybkie wykonywanie prac.

Jednym z ciekawszych rozwiązań jest odkurzacz wodny marki Rainbow. Urządzenie to zostało tak zaprojektowane, aby połączyć sprzęt do odkurzania podłóg, tapicerki, a nawet tkanin, mycia podłóg, zbierania rozlanych płynów, czyszczenia na mokro dywanów i wykładzin z oczyszczaczem powietrza.

Dystrybutor produktów Rainbow w Warszawie proponuje urządzenie, które sprawdzi się w każdym domu i mieszkaniu, ale także w gabinecie czy biurze. Odkurzacz wyposażony jest w podwójny system filtrowania powietrza. Zassane zanieczyszczone kurzem i alergenami powietrze przechodzi najpierw przez zbiornik wypełniony wodą, a następnie trafia do filtra HEPA. Pierwsza faza oczyszczania jest niezwykle skuteczna, a zastosowanie drugiego filtra sprawia, że wydmuchiwane powietrze jest wolne od jakichkolwiek pyłków i drobin.

Dzięki tej właściwości odkurzacz dostarczany przez firmę Rainbow Sahara jest rekomendowany dla osób zmagających się z astmą lub alergią. Jest to również świetny sprzęt do domów, w których mieszkają zwierzęta. Duża siła ssania i szczotki wyposażone w obrotowe elementy zagarniające piasek oraz sierść ułatwiają utrzymanie porządku. Z kolei wydajne filtry podnoszą jakość powietrza w mieszkaniu.

Dodatkową zaletą odkurzacza piorącego jest możliwość łatwej wymiany szczotek. Pozwala to na bardzo dokładne usunięcie wszelkich zabrudzeń z różnych powierzchni. Podstawowa szczotka służy do odkurzania podłóg wykonanych z drewna, linoleum czy płytek oraz pokrytych wykładziną dywanową i dywanem. Ponadto w zestawie znajdują się też szczotki do prania tapicerki, materaców i dywanów. Ich dużym plusem jest to, że oczyszczają powierzchnię bez nadmiernego jej moczenia. Wyprane dywany oraz sofy i fotele są suche niedługo po zakończeniu procesu. Nasadkę tę można wykorzystać do posprzątania wnętrza samochodu.

Wśród akcesoriów znalazły się także worki do wietrzenia poduszek i pościeli oraz nasadka wyposażona w gąbkę i ściągaczkę, służąca do mycia podłóg pokrytych kafelkami lub kamieniem, szyb oraz płytek tarasowych.
Autor: Rozalia Szymczak