Salon Jubilerski Virago
INFORMACJE:


WWW: https://www.virago.sklep.pl/

Dodano: 2020-10-09

Telefon: (91) 488 26 72

Miejscowość: Szczecin

Adres: Krzywoustego 17

Kod pocztowy: 70-252

Źródła:
https://www.virago.sklep.pl/szafir-w-bizuterii


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Szafir wykorzystywany w biżuterii


Projektowanie kolekcji jubilerskich jest sztuką. Im lepsze są projekty, tym większy jest zachwyt klientów pracowni i sklepów z biżuterią. Do produkcji poszczególnych modeli używa się przede wszystkim metali szlachetnych, ale dopełnieniem jest użycie kamieni szlachetnych, zwłaszcza tych najlepszych. Sklep Virago proponuje swoim klientom ręcznie wykonane produkty w najlepszych cenach. 

Jednym z najczęściej wykorzystywanych kamieni szlachetnych w prezentowanej pracowni jest szafir niebieski, który jest odmianą korundu szlachetnego. Najczęściej pochodzi z terenu Indii, Sri Lanki, a także Madagaskaru i Chin. Jak twierdzą naukowcy kamień ten niesie ze sobą dużą dawkę energii, która przechodzi następnie na jego właściciele. Dlatego uważa się, że biżuteria ozdobiona tymi właśnie kamieniami pobudza do życia.

Z całą pewnością potwierdzą to klienci, którzy zdecydowali się na zakup pięknych wyrobów jubilerskich. Wśród nich są między innymi pierścionki różnego rodzaju. Szczególnie popularny jest model W-455, który przykuwa wzrok bogactwem błyszczących kamieni. W centralnym punkcie lśni niebieska łezka wykonana z szafiru, a na jego obrzeżach rozmieszczono małe diamenty. Tego rodzaju prezent w pewnością zostanie przyjęty podczas każdych zaręczyn. Na te i inne okazje pasują inne produkty sklepu jubilerskiego. To między innymi modele PV037A oraz W-76. Pierwszy wyglądający delikatnie i skromnie został wykonany z żółtego złota o próbie 585. Tutaj także dodano olśniewające diamenty. W przypadku drugiej propozycji kamienie także się pojawiają, ale są one umieszczone na białym złocie. Kontrastujące ze sobą koloru z pewnością przyciągną wzrok każdej kobiety.

Szafir w biżuterii to idealnie dobrane zestawienie jubilerskie. Sklep oferuje także kolczyki oraz inne ozdoby wiszące, które trafiają do klienta w bardzo krótkim czasie. Klient ma zawsze pewność, że prezentowane wyroby to najnowsze modele wykonane przez najlepszych specjalistów, oczywiście ręcznie. Kupujący przy zakupie otrzymuje stosowną dokumentację potwierdzająca oryginalność wyrobów. 
Autor: Jędrzej Gajewski