Sklep Medyczny Aleksandra Kołada
INFORMACJE:


WWW: https://medyczny-skierniewice.pl/

Dodano: 2022-10-10

Telefon: 791 768 593

Miejscowość: Skierniewice

Adres: Jagiellońska 11

Kod pocztowy: 96-100

Źródła:
https://medyczny-skierniewice.pl/wkladki-igli/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Wkładki ortopedyczne ze sklepu medycznego w Skierniewicach – czym się charakteryzują?


Odczuwanie bólu podczas chodzenia może być objawem nieprawidłowości w budowie stopy. W takim przypadku bardzo częstym rozwiązaniem jest noszenie odpowiednich, indywidualnie dopasowanych wkładek. Tego typu produkty znajdują się w ofercie sklepu internetowego działającego pod adresem medyczny-skierniewice.pl.

Do wyboru są specjalne wkładki Igli, które są przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie, a tym samym narażonych na pojawienie się schorzeń stóp, modzeli i odcisków. Wkładki pomagają rozłożyć ciężar ciała równomiernie na całej powierzchni podeszwy stopy. Poprawiają chód i równowagę, szczególnie u osób, które mają płaskostopie. Są wykonane z miękkiego, elastycznego materiału, który można przyciąć na wymiar. Wkładki są wyjmowane i w razie potrzeby można je dokładnie wyczyścić, a także wymienić, co pozwala skutecznie dbać o higienę. Większość z nich jest przeznaczona do noszenia przez dłuższy czas. Można je umieścić w większości rodzajów obuwia, w tym również w butach na wysokich obcasach i w sandałach. Nie należy stosować wkładek w japonkach lub obuwiu z płaską podeszwą. Warto pamiętać o tym, że tego typu akcesoria są wykonywane na indywidualne zamówienie, aby były jak najlepiej dopasowane do noszącej jej osoby. Pod żadnym pozorem nie należy zdecydować się na zakup wkładek ortopedycznych w Skierniewicach, które były już noszone wcześniej przez inną osobę.

Wspomniany wcześniej sprzedawca współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu zakup odpowiednich wkładek nie jest kosztowny. Wśród akcesoriów znajdują się również ortezy, w tym gorsety i stabilizatory, oraz wózki manualne. W razie pytań klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony pracowników sklepu.
Autor: Klara Krawczyk