Softman S.A.
INFORMACJE:


WWW: https://softman.pl/

Dodano: 2022-01-23

Telefon: 22 750 22 40

Miejscowość: Piaseczno

Adres: Okulickiego 5F

Kod pocztowy: 05-500

Źródła:
https://softman.pl/oprogramowanie-dla-firm-leasingowych/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Leasing

SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Nowoczesne oprogramowanie dla leasingu


W firmach leasingowych bardzo ważne jest to, aby przepływ wszystkich danych był sprawny. Można to sobie zapewnić, decydując się na system monitorujący wszystkie procesy powiązane z poszczególnymi umowami leasingowymi. Softman oferuje właśnie takie oprogramowanie dla leasingu, czyli mLease. Wdrożenie programu pozwala na skorzystanie z wielu kompleksowych rozwiązań. Sprzyja temu modułowa budowa, dzięki jakiej ma się kontrolę nad każdym z etapów konkretnej transakcji. 

Przedsiębiorcy zainteresowani skorzystaniem z takiego rozwiązania mogą skontaktować się z obsługą klienta. Doświadczeni pracownicy wyjaśnią, jak działa oprogramowanie oraz jak umiejętnie korzystać z niego na co dzień. Poza tym ważne informacje można też znaleźć na stronie internetowej. Nie ma problemu z wyszukaniem ich. Do głównych opcji, z jakich można skorzystać w ramach oprogramowania leasingowego, należą: 

  • opracowanie oferty dla klienta, 
  • przejście przez procedurę wnioskowania, 
  • ułożenie umowy. 

Istnieje też wiele innych funkcji, jakie dobiera się w zależności od tego, jakie ma się ogólne oczekiwania odnośnie danego systemu i tego, jak duża jest firma i jakie ma zapotrzebowanie na kompleksowe rozwiązania. Można między innymi zdecydować się na obsługę back office albo na obsługę księgi głównej. Moduły rozliczeniowe opracowane są w taki sposób, by nikt nie miał problemu z ich zrozumieniem, co pozwala na systematyczną kontrolę danej umowy leasingowej oraz tego, czy jej ustalenia są spełnione. Wszystkie kwestie związane z płatnościami, są na bieżąco rozwiązywane. Ponadto można również korzystać z rozwiązań bardziej złożonych, w zależności od tego, czy z danym klientem podpisana jest jedna umowa leasingowa, czy też kilka. 
Autor: Zofia Błaszczyk