Sonte
INFORMACJE:


WWW: https://sonte-poland.pl/

Dodano: 2020-12-10

Telefon:

Miejscowość: Bielsko-Biała

Adres: Strażacka 81

Kod pocztowy: 43-382

Źródła:
https://sonte-poland.pl/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Folia LCD


Poszukując innowacyjnych rozwiązań do prowadzonego biura lub hotelu, warto zaznajomić się z nowoczesnymi produktami polskiej firmy SONTE, która oferuje folie elektryczne z możliwością wygodnego i szybkiego sterowania. Na firmowej stronie online można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami wraz ze zdjęciami i filmami przedstawiającymi działanie oferowanych produktów.

Folia LCD wykorzystuje tzw. Technologię Cyfrowego Cieniowania, która pozwala sterować przeźroczystą folią w celu jej zmatowienia i uzyskania optymalnych warunków do pracy lub odpoczynku, czy też przeprowadzenia poufnego spotkania. Tego typu rozwiązania są wykorzystywane w przeróżnych obiektach i mogą być montowane, m.in.:

  • na różnego rodzaju oknach,
  • na szklanych drzwiach,
  • na szklanych ściankach działowych.

Folie są wykorzystywane zarówno przez klientów prywatnych, jak i przedstawicieli branży biurowej, medycznej, motoryzacyjnej oraz hotelowej. Co ciekawe, produkty można również naklejać na pojazdy, m.in. firmowe samochody czy miejskie autobusy. 

Największe korzyści z montażu folii LCD

Wszystko tutaj zależy od indywidualnych predyspozycji osoby zamawiającej, ponieważ dla jednych liczy się głównie skuteczna ochrona pracowników, klientów oraz wyposażenia obiektu przed zbyt silnym i szkodliwym napromieniowaniem. Z kolei dla innych najważniejsze będzie uzyskanie pełnego komfortu oraz intymności w prowadzonym obiekcie. W obu przypadkach folia elektryczna sprawdzi się doskonale. 

Jak wygląda montaż tego rodzaju folii?

Warto podkreślić, że instalacja folii elektrycznej może nastąpić już na etapie wykańczania pomieszczenia lub też w późniejszym czasie, gdy właściciel uzna, że jednak tego rodzaju produkt jest niezbędny. Po umówieniu się z przedstawicielem firmy, ustalony zostaje termin przeprowadzenia montażu wybranych elementów. Producent zatrudnia doświadczonych oraz odpowiednio przeszkolonych pracowników, którzy w szybki i kompleksowy sposób zajmą się samym montażem, a także przeszkolą właściciela w codziennym użytkowaniu innowacyjnej folii elektrycznej.
Autor: Klara Krawczyk