Stachurski Przeprowadzki
INFORMACJE:


WWW: https://przeprowadzki-stachurski.com.pl

Dodano: 2020-10-27

Telefon: 509 178 623

Miejscowość: Kraków

Adres: Łużycka 57

Kod pocztowy: 30-658

Źródła:
https://przeprowadzki-stachurski.com.pl/uslugi/przeprowadzki/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Kraków przeprowadzki tanio


Transport mebli i innych sprzętów do nowego mieszkania zawsze powinno się zlecać profesjonalistom. Fachowcy dysponują nie tylko odpowiednimi pojazdami, ale i potrafią dobrze zabezpieczyć wszystkie ładunki, co minimalizuje możliwość porysowania mebli czy zniszczenia cennych przedmiotów, takich jak komputer, telewizor, naczynia, zastawa stołowa. Kogo wybrać?

W Krakowie przeprowadzki tanio i rzetelnie może zorganizować firma Przeprowadzki Stachurski. Wykwalifikowani pracownicy profesjonalnie zapakują i zabezpieczą każdy ładunek. W ramach usługi mogą również dokonać demontażu niektórych sprzętów, a po rozładunku zamontują je w nowym lokalu, co z pewnością stanowi ważną informację dla wielu osób. Co więcej, klient może także zlecić pracownikom zapakowanie wszystkich przedmiotów w kartonowe pudła. Warto zaznaczyć, że firma może dokonać utylizacji starych, niepotrzebnych rzeczy i urządzeń elektronicznych. Poza przeprowadzkami na terenie miasta i okolicznych miejscowości istnieje możliwość transportu wyposażenia domu również za granicę, do Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Holandii. O szczegóły dotyczące czasu i zakresu realizacji zlecenia należy zapytać pracowników.

Samochody, którymi dysponuje firma są przystosowane do przewozu sprzętu biurowego, a fachowcy wiedzą, w jaki sposób zabezpieczyć kserokopiarki czy inne urządzenia, więc przedsiębiorcy, którzy planują przeprowadzkę firmy, również mogą skorzystać z usług przedsiębiorstwa. W tym miejscu należy podkreślić, że oferta dotyczy zarówno przeprowadzki małego, jaki i dużego biura. Tego typu zlecenia są realizowane szybko tak, aby pracownicy mogli jak najszybciej podjąć pracę w nowej siedzibie.

Wszelkie niezbędne informacje na temat oferty można znaleźć na stronie internetowej. Cena usługi zależy od różnych czynników, takich jak ilość przewożonego sprzętu, dodatkowych zabezpieczeń, opakowań, odległość i wiele innych. Ostateczny koszt zostanie przedstawiony klientowi przed realizacją zlecenia.

Wybór tej firmy to gwarancja najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.
Autor: Anna Ziółkowska