STIER S.C.
INFORMACJE:


WWW: https://www.stier.com.pl/

Dodano: 2018-11-14

Telefon: 664 152 722

Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

Adres: Śląska 96

Kod pocztowy: 66-400

Źródła:
https://www.stier.com.pl/tasmy-do-cieplego-montazu.html


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

STIER S.C. • Taśma do ciepłego montażu okien cena


Obecne budownictwo, które w znacznym stopniu stawia na energooszczędność, polega na ograniczaniu ubytków ciepła z budynku. Przekłada się to znacznie na  niższe koszty ogrzewania. Dobrze uszczelniony budynek idealnie sprawdza się nie tylko zimą, ale także i latem przy wysokich temperaturach – przez dłuższy czas może utrzymywać się niższa temperatura. Jeśli chcesz ograniczyć straty ciepła w budynku w jak największym stopniu, musisz główną uwagę zwrócić na okna – to one często są najsłabszym ogniwem, ponieważ zdarza się, że są bardzo nieszczelne. Aby ograniczyć straty ciepła, trzeba okna dobrze uszczelnić. Wykorzystuje się w tym celu taśmy do ciepłego montażu okien, których cena zależy od wybranego rodzaju.

Tego typu taśmy znajdziesz w ofercie firmy Stier. Szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach dostępny jest na stronie internetowej stier.com.pl.

Dlaczego warto zdecydować się na taśmy firmy Stier? Oprócz tego, że klient ma naprawdę szeroki wybór taśm w atrakcyjnej cenie, posiadają one jeszcze inne zalety. Do najważniejszych należą:

  • wysoka jakość materiałów, z których są wykonane, dzięki czemu są bardzo trwałe,
  • prosty i szybki montaż,
  • skuteczna izolacja,
  • możliwość wykorzystywania zarówno w nowoczesnych budynkach, jak i w tych starszych.

Dobra izolacja okien nie tylko zapobiega uciekaniu ciepła z budynku, ale także chroni przed pojawieniem się pleśni, wilgoci oraz grzybów. Taśma do ciepłego montażu okien nie musi znacznie obciążać budżetu. Oprócz tego wybór jest na tyle szeroki, że każdy klient znajdzie towar odpowiedni dla siebie.

Taśmy dostępne w sklepie wykonane są z materiałów najwyższej jakości, oryginalnych, markowych, spełniających najwyższe standardy jakości i objęte wieloletnią gwarancją producenta. Wszystkie dostępne produkty posiadają szczegółową instrukcję montażu przygotowaną przez producenta.  Aplikacja jednak jest na tyle prosta i bezproblemowa, że niemalże każdy sobie z nią poradzi. Główne czynności, które należy wykonać, to dobre oczyszczenie i odtłuszczenie powierzchni, na której będzie montowana taśma.
Autor: Klaudia Kołodziej


PODOBNE WPISY