Lazienka360.pl
INFORMACJE:


WWW: https://lazienka360.pl

Dodano: 2021-11-01

Telefon: 663 127 256

Miejscowość: Mierzyn

Adres: Mierzyn 42

Kod pocztowy: 64-400

Źródła:
https://lazienka360.pl/prysznice


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Co decyduje o wyborze kabiny łazienkowej?


Poszukując efektownego i atrakcyjnego cenowo wyposażenia łazienki czy pokoju kąpielowego, warto zapoznać się z ofertą sklepu stworzonego przez ludzi z pasją, którym zależy, aby bez wychodzenia z domu każdy klient znalazł dokładnie taki produkt, który spełni jego wymagania. Ma on w swojej ofercie absolutnie wszystko, co niezbędne do urządzenia wnętrza łazienki i może zaproponować najwyższej jakości:

  • akcesoria łazienkowe,
  • ceramikę sanitarną,
  • wanny,
  • kabiny prysznicowe

oraz brodziki w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach.

Oferowane przez sklep produkty można znaleźć na stronie lazienka360.pl wraz z cenami i opisem każdego z nich. Warto zdecydować się na zakupy właśnie tutaj, ponieważ przedsiębiorstwo to szczególnie dba o zadowolenie klienta i gwarantuje, że może on liczyć na kompleksową i profesjonalną obsługę. W jej skład wchodzi między innymi fachowe doradztwo w zakresie wyboru sprzętu odpowiedniego do oczekiwań.

W asortymencie sklepu dostępna jest niejedna kabina łazienkowa od takich producentów jak Deante, Sea Horse czy Sanplast. Można tam znaleźć zarówno eleganckie kabiny o prostych liniach, jak i designerskie gładkie i z dekoracjami prostokątne, kwadratowe, pięciokątne i okrągłe. Są one dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, jeżeli chodzi o profile. Dzięki temu, że oferta jest tak bogata, każdy klient znajdzie odpowiedni produkt, dopasowany do indywidualnych oczekiwań, preferencji i wielkość łazienki. Wielu producentów dopuszcza także malowanie profili kabiny na dowolny kolor wybrany z palety RAL. Za dodatkową opłatą można również zamówić naniesienie specjalnej powłoki Clean Glass, która znacznie ułatwia utrzymywanie tego produktu w czystości.

Kabiny różnią się także, jeśli chodzi o sposób montażu. Niektóre z nich montowane są na brodzikach niskich, inne na wysokich, a jeszcze inne mają odpływy liniowe i są montowane bezpośrednio na podłodze. Są one dostępne w różnych seriach i z doskonałej jakości materiałów, dlatego gwarantują wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie.
Autor: Paweł Olszewski