Uni-logistics Sp. z o.o.
INFORMACJE:


WWW: https://unilog.eu

Dodano: 2022-08-14

Telefon: 58 667 99 99

Miejscowość: Gdynia

Adres: Polska 19

Kod pocztowy: 81-339

Źródła:
https://unilog.eu/usluga/spedycja-produktow-w-temperaturze-kontrolowanej/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Przewóz ładunków chłodniczych - komu zlecić?


Niektóre produkty są wrażliwe na działania wysokich temperatur, dlatego powinny być przewożone w odpowiednich warunkach. Zalicza się do nich między innymi mrożonki, artykuły spożywcze, rośliny oraz leki. Producenci planujący przewóz ich na duże odległości, decydują się często na transport chłodniczy, realizowany przez specjalistów z przedsiębiorstwa Uni-Logistics. Dysponują oni nowoczesnymi pojazdami, wyposażonymi w chłodziarki, które dają szansę głębokiego mrożenia lub delikatniejszego chłodzenia. Realizują zlecenia niezależnie od warunków pogodowych i gwarantują przejrzysty cennik.

Cała flota tej firmy spełnia niezbędne wymogi sanitarne, potwierdzone pisemnie, a kierowcy pojazdów dysponują zaświadczeniami lekarskimi, dzięki którym mogą wykonywać ten zawód. Ładunki chłodnicze powinny mieć odpowiednią nośność oraz opakowania wysokiej jakości, odznaczające się szczelnością. Firma bierze na siebie liczne formalności, co odciąża klientów i sprawia, że towary, jakimi dysponują, docierają do miejsca docelowego w jak najkrótszym czasie.

Wynajmowane pojazdy cechują się nienagannym stanem technicznym i są w pełni sprawne. Kierowcy poruszają się starannie przemyślanymi trasami i dbają o to, by produkty nie zniszczyły się podczas jazdy. Na transport chłodniczy decydują się między innymi producenci:

  • warzyw i owoców,
  • masła, serów i pozostałych produktów zaliczanych do nabiału,
  • mięsa i ryb,
  • zamrożonego pieczywa,
  • żywych roślin,
  • niektórych kosmetyków,
  • wyrobów cukierniczych.

Specjaliści dbają o zachowanie niezbędnych procedur i dokładnie kontrolują warunki termiczne, co przekłada się na wysoką jakość przewożonych artykułów. Dobrze wiedzą, na czym polegają poszczególne procesy logistyczne i są przygotowanie na nieoczekiwane sytuacje, jakie mogą zdarzyć się w trakcie realizacji zleceń. Transport chłodniczy, jaki proponują, odznacza się szerokim zakresem zastosowań oraz możliwością przewozu ładunków o większych gabarytach. Jego cena zależy między innymi od liczny kilometrów pokonywanych przez kierowcę.
Autor: Bartek Grabowski