Victor Ink-Jet System Service Sp. z o.o.
INFORMACJE:


WWW: https://drukarkiprzemyslowe.pl/

Dodano: 2023-04-15

Telefon: 61 893 55 50

Miejscowość: Komorniki

Adres: Poznańska 180

Kod pocztowy: 62-052

Źródła:
https://drukarkiprzemyslowe.pl/produkty/laser-dpss-seria-d-duo/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

DPSS – czym się charakteryzuje?


Laser typu DPSS (ang. Diode-Pumped Solid-State Laser) to rodzaj lasera cieplnego, który wykorzystuje diody do pompowania stałego materiału aktywnego, takiego jak kryształ lub szkło, w celu wytworzenia wiązki. Diody emitują światło o odpowiedniej długości fali, które pada na stały materiał aktywny. Powoduje to wzrost energii w atomach, co prowadzi do emisji fotonów, czyli wytworzenia wiązki laserowej.

Technologia znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak medycyna, przemysł, nauka oraz w produkcji urządzeń wykorzystywanych na co dzień, w tym odtwarzaczy CD i DVD. Laser DPSS zapewnia wysoką stabilność,  emituje krótkie impulsy, a także charakteryzuje się większą efektywnością energetyczną. Z tego względu jest wykorzystywany o wiele częściej niż inne metody obróbki powierzchni. Ten rodzaj lasera jest stosowany w przemyśle do cięcia, spawania, znakowania, wiercenia i odkształcania wyrobów wykonanych z takich tworzyw jak metal, plastik, ceramika, szkło i wiele innych. Ponadto stosuje się go w medycynie do zabiegów chirurgicznych, usuwania tatuaży, regulacji naczynek krwionośnych, leczenia zmian skórnych i wielu innych procedur. Chcąc zacząć korzystać z tej unikatowej technologii w swoim przedsiębiorstwie, warto skontaktować się z zaufanym sprzedawcą działającym w branży drukarstwa przemysłowego. Firma Victor Ink-Jet System zajmuje się sprzedażą drukarek przemysłowych od sprawdzonych dostawców. Wśród propozycji znajdują się urządzenia działające przy wykorzystaniu technologii laserowej, wysokiej rozdzielczości oraz ink-jet.

W razie pytań co do właściwości poszczególnych urządzeń wystarczy skontaktować się z przedstawicielami przedsiębiorstwa. Zapewniają oni indywidualne doradztwo w zależności od potrzeb danego klienta. Oferta stale wzbogaca się o nowe propozycje, dlatego warto pozostać z nią na bieżąco. Podmiot współpracuje jedynie ze sprawdzonymi producentami, dlatego można być pewnym co do wysokiej jakości urządzeń. W razie potrzeby klienci otrzymują wsparcie w skonfigurowaniu sprzętu.
Autor: Klaudia Kołodziej