WinnetooINFORMACJE:


WWW: http://www.winnetoo.pl/

Dodano: 2022-12-18

Telefon: +48 (61) 81 96 433

Miejscowość: Stęszew

Adres: Dworcowa 42

Kod pocztowy: 62-060

Źródła:
http://www.winnetoo.pl/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Jakiej firmie warto zlecić budowę drewnianego placu zabaw do ogrodu?


Zabawa na świeżym powietrzu w otoczeniu innych dzieci jest dla malców bardzo ważna, dlatego warto im stworzyć takie warunki, aby chciały spędzać na dworze każdą wolna chwilę. Rozwiązaniem są specjalnie urządzone place, czy to we wspólnotach, spółdzielniach czy we własnym ogrodzie, w których można będzie bezpiecznie pozwolić im sie bawić, bez obawy, że zrobią sobie krzywdę, a sobie zapewnić chwilę przyjemnego relaksu.

O tym, że ruch na świeżym powietrzu jest potrzebny każdemu człowiekowi nikogo nie trzeba przekonywać. Jak jednak zachęcić dzieci, aby bawiły sie na dworze i nie nudziły się? Odpowiedź na to pytanie zna przedsiębiorstwo z linku winnetoo.pl, zajmujące się budową:

  • domków,
  • wieżyczek,
  • huśtawek,
  • zjeżdżalni,
  • różnych konstrukcji umożliwiających wspinaczkę na niezbyt dużych wysokościach.

Zachętą do zabaw na dworze z pewnością będzie bezpieczny, drewniany plac zabaw do ogrodu, zaprojektowany zgodnie z zainteresowaniami maluchów. Dopasowana do oczekiwań dzieci konstrukcja pozwoli im ćwiczyć i wzmacniać wszystkie mięśnie, utrzymywać równowagę i usprawniać koordynację. Starsze, nieco kreatywniejsze dzieci, będą wymyślać coraz to inne gry i zabawy, a młodsze, nie chcąc pozostać w tyle, będą się starać sprostać stawianym przed nimi zadaniom, ucząc się jednocześnie współdziałania w grupie.

Decydując się na taki zakup, nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo. Konstrukcje oferowane przez producenta zostały już dokładnie przetestowane przez niezależną jednostkę badawczą TUV Nord, która potwierdza zgodność wyrobów z europejską normą. Wszystkie elementy są starannie wykonane, zaimpregnowane wysokiej jakości impregnatem bezchromowym i łączone specjalistycznymi wkrętami z dociskowym gwintem, gwarantującym trwałość konstrukcji.
Autor: Anna Ziółkowska