ZIMEX SCAPA Import-Export
INFORMACJE:


WWW: https://www.zimexscapa.com.pl/

Dodano: 2020-01-12

Telefon: 509 445 744

Miejscowość: Poznań

Adres: Adama Kręglewskiego 9A

Kod pocztowy: 61-248

Źródła:
https://www.zimexscapa.com.pl/branze/tasmy-bhp/tasmy-antyposlizgowe-samoprzylepne-na-schody-walki/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Taśma antypoślizgowa na schody


Prowadzenie prac budowlanych lub remontowych, organizacja przestrzeni publicznej czy zadania wykończeniowe w obiektach biurowych lub przemysłowych - to tylko przykłady sytuacji, w których należy zwrócić baczną uwagę na bezpieczeństwo ludzi. Zawsze jednym z poważniejszych zagrożeń są śliskie powierzchnie. Upadek na przykład na schodach z powodu poślizgnięcia się może mieć poważne konsekwencje i dlatego odpowiednie zabezpieczanie takich powierzchni to absolutna podstawa. Nie trzeba jednak od razu rezygnować z eleganckich i często bardzo gładkich powierzchni wykończeniowych. Aby ograniczyć do minimum ryzyko upadku, można zdecydować się na montaż specjalnej taśmy antypoślizgowej.

Produkty tego typu znajdują się w ofercie firmy ZIMEX i mają bardzo szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdzają się na przykład w miejscu prowadzenia prac remontowych lub budowlanych. Ich chropowata powierzchnia uniemożliwia poślizgnięcie, a wysokiej jakości klej sprawia, że produkt doskonale trzyma się na praktycznie każdej powierzchni. Co ważne, taśma antypoślizgowa na schody jest pomimo tego łatwa w usuwaniu, a więc można ją traktować jako typowy element tymczasowym. Zastosowanie tych produktów nie kończy się jednak wyłącznie na schodach. Nadają się one również do naklejania między innymi na:

  • posadzkach, w tym ceramicznych,
  • szczeblach drabiny,
  • rusztowaniach,
  • rampach i podestach budowlanych.

Sprzedawca może pochwalić się bardzo rozbudowanym asortymentem. Produkty da się bez problemu dobrać pod kątem pożądanej kolorystyki, jak i szerokości. Przystępna cena idzie w parze z najwyższą jakością oraz wygodą robienia zakupów online. Zastosowanie tego rozwiązania to nie tylko tani, ale jednocześnie skuteczny i wyjątkowo prosty sposób na poprawę bezpieczeństwa w każdym budynku. Obecność świetnego kleju sprawia, że można ich używać, nawet na otwartej przestrzeni mając pewność, że pozostaną na powierzchni przez długi czas. Warstwa samoprzylepna trzyma się doskonale między innymi betonu, drewna, tworzyw sztucznych, szkła oraz ceramiki.
Autor: Anna Ziółkowska