Ziobrowski Tax & Law
INFORMACJE:


WWW: https://jztl.pl/

Dodano: 2023-01-15

Telefon: 601813339

Miejscowość: Warszawa

Adres: Plac Grzybowski 10

Kod pocztowy: 00-104

Źródła:
https://jztl.pl/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Jakie kancelarie adwokackie z terenu Katowic pomagają w sprawach związanych z prawem autorskim?


Tworzenie treści w celach zarobkowych, a także ich późniejsza dystrybucja to proces sprzyjający rozmaitym nadużyciom. Obecnie autor, jeśli uzna, że jego prawa zostały naruszone, na przykład poprzez nieautoryzowane udostępnianie jego utworów lub nawet jawną kradzież twórczości, może ubiegać się o odpowiednie zadośćuczynienie na drodze polubownej lub sądowej. Sposób przeprowadzania obu tych działań jest regulowany prawnie. Aby mieć pewność, że przesłanki legislacyjne zostały zachowane oraz wyczerpano wszystkie możliwości odzyskania praw do treści, na spotkanie ze stroną należy udać się w towarzystwie adwokata lub też udzielić mu pełnomocnictwa jako reprezentanta w kontaktach z pozwanym.

 Zadaniem prawnika jest ochrona interesów swojego klienta, w tym uzyskanie należnej mu rekompensaty za utracone dobra intelektualne. Jeżeli autor nie chce wchodzić na ścieżkę sądową i ma nadzieję rozwiązać sprawę podczas bezpośredniej konfrontacji stron, prawnik może świadczyć wsparcie online. To wygodna forma, zwłaszcza jeśli w okolicy nie ma specjalizujących się w prawie autorskim kancelarii adwokackich. Mieszkańcy Katowic mogą skorzystać z propozycji grupy prawników, którzy ogłaszają się na stronie internetowej jztl.pl. Podejmują się spraw zlecanych zarówno przez osoby prywatne, jak i przedstawicieli biznesowych.

Na co dzień kancelaria zajmuje się obsługą podmiotów z terenu Warszawy. Dane kontaktowe niezbędne do umówienia wizyty oraz wskazówki dotyczące tego, jak dojechać do biura, są dostępne online. Adwokaci proponują pomoc odpłatnie. Koszt poszczególnych świadczeń jest zróżnicowany i zależny od rodzaju sprawy oraz tego, jaki jest stopień zaangażowania pracowników kancelarii w jej rozwiązanie.
Autor: Zofia Błaszczyk